Naar de inhoud

Logistiek medewerker productie Vacatures in Uden

Vind je nieuwe baan tussen 7 logistiek medewerker productie vacatures in uden

Laat de perfecte logistiek medewerker productie vacatures in uden niet aan je voorbijgaan

Je kunt de zoekalert beheren vanuit de mail

Logistiek medewerker

bij Trixxo in Groot-Ammers - Zuid-Holland
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.602 – € 3.250
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
Overig
Ervaring
Ervaren
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Heb jij ervaring in de maakindustrie en pak je graag zelf de dingen aan? Als logistiek medewerker houd je de materiaalstroom soepel op gang, laad en los je vrachtwagens en stem je dagelijks af met de collega’s van assemblage. Je verdient tussen €2.601,99 en €3.250 bruto per maand. Reageer vandaag nog via TRIXXO: na de inleenperiode maak je kans op een vast contract!
Over de functie

Aan de slag als logistiek medewerker:
Als logistiek medewerker verbind je inkoop met productie. Jij zorgt ervoor dat de lijn blijft draaien en dat alles op tijd op de juiste plek ligt. Jij houdt het overzicht en pakt door, dag in dag uit.

Jouw werkzaamheden:

  • Je levert materialen op tijd en compleet aan bij de productieafdeling
  • Je stuurt de binnenkomende goederenstroom voor de assemblage aan
  • Je lost aangevoerde transporten op een veilige en efficiënte manier
  • Je verplaatst met de heftruck materialen en pallets naar de juiste locatie
  • Je controleert of inkomende goederen compleet zijn en aan de kwaliteitseisen voldoen

De EXXTRA'S van TRIXXO:
Bij TRIXXO krijg je als logistiek medewerker een goed salaris, en dat is nog maar het begin. Terwijl je werkt, spaar je credits die je inwisselt voor leuke activiteiten. Daarnaast ontvang je €250 netto (naar rato van je gewerkte uren) als je zes maanden niet ziek bent, of wanneer je een vriend aanbrengt die via TRIXXO aan de slag gaat.

Over het bedrijf

Je gaat werken bij een technisch productiebedrijf in de regio Krimpenerwaard, actief in de maakindustrie. Het bedrijf levert hoogwaardige producten aan zakelijke klanten en beschikt over een moderne, strak georganiseerde logistieke afdeling. De werksfeer is nuchter en collegiaal: geen gedoe, gewoon goed werk afleveren. Na de verplichte inleenperiode maak je serieus kans op een vast contract bij de opdrachtgever zelf.

Zo verloopt de sollicitatie

  • Reageer via TRIXXO: Snel en makkelijk, via de website of telefonisch;
  • Kennismakingsgesprek: We willen je graag leren kennen. Jij vertelt, wij luisteren;
  • Gesprek bij de opdrachtgever: Samen ontdekken we of het een match is;
  • Starten maar! Klikt het? Dan begin jij als logistiek medewerker. De rest nemen wij uit handen.

Wat wij vragen

  • Werkervaring in de maakindustrie, bij voorkeur in een metaalomgeving
  • Een geldig heftruckcertificaat
  • Een VCA-certificaat is mooi meegenomen, maar niet verplicht: je bent bereid het te halen
  • Je spreekt en schrijft goed Nederlands; kennis van het Engels is een pré

Wat wij bieden

Dit krijg je van ons

  • Een bruto maandsalaris van €2.601,99 tot maximaal €3.250, passend bij jouw leeftijd en ervaring en conform de CAO Metaal en Techniek;
  • Dankzij onze NBBU-cao voor uitzendkrachten bouw je 25 vakantiedagen op;
  • Elk jaar in mei ontvang je 8,33% vakantiegeld;
  • Een fulltime baan waarbij je na de inleenperiode kans maakt op een vast contract bij de opdrachtgever;
  • Zinvolle werkervaring bij een technisch productiebedrijf in de maakindustrie;
  • Fijne begeleiding en genoeg mogelijkheden om verder te groeien;
  • Eén vaste contactpersoon bij TRIXXO die je bij elke stap helpt.

En daarnaast:

  • Opleidingen en cursussen die TRIXXO voor je regelt;
  • Extra voordeel met de TRIXXO EXXTRA’S;
  • Korting bij je favoriete winkels en merken via TRIXXO Benefits at Work.

Meer informatie

Please do not respond to this vacancy if you are not currently living in the Netherlands. Are you living in Europe and looking for housing in the Netherlands? Then please contact our colleagues from Ergon Jobs at: 0316 581 144 or

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Medewerker Customer Service

bij Raaak Oosterhout in Dongen - Noord-Brabant
op website van werkgever
Geplaatst op:
Uren
24–24 uur
Dienstverband
Parttime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
MBO
Ervaring
Ervaren

Over de vacature

Ben jij graag het aanspreekpunt voor klanten? Solliciteer op Medewerker Customer Service in Dongen. Verdien tot € 3700
Dit ga je doen

Als Medewerker Customer Service ben jij hét aanspreekpunt voor klanten. Jij zorgt ervoor dat klantvragen snel worden opgepakt en afgehandeld, zowel telefonisch als via e-mail. Je verwerkt en controleert klantorders, houdt de status van bestellingen bij en stemt intern alles goed af met Productie, Logistiek en Sales.
Jij zorgt voor een correcte administratieve verwerking en bewaakt afspraken, levertijden en deadlines. Daarnaast signaleer je knelpunten en los je deze samen met je collega’s op. Dit doe je allemaal met een klantgerichte en proactieve houding, zodat jouw klanten precies weten waar ze aan toe zijn. Je beschikt over een no-nonsense werkmentaliteit. Het is belangrijk dat je zowel de Nederlandse- als Engelse taal goed beheerst.

De werkdagen in de functie van Medewerker Customer Service zijn flexibel in te delen van maandag t/m donderdag. Op vrijdag werk je van 08.30 tot 17.15 uur. Je werkt 24 uur per week.

Dit krijg je

  • Een aantrekkelijk salaris tot €3700 per maand (o.b.v. 40 uur)
  • 25 vakantiedagen op fulltime basis (naar rato bij parttime dienstverband)
  • Een parttime dienstverband van 24 uur per week
  • Werken in een stabiele, groeiende organisatie
  • Prettige en informele werksfeer
  • Ruimte om mee te denken en initiatief te nemen
  • Samenwerken in een klein, hecht team
  • Mogelijkheid tot persoonlijke ontwikkeling
  • Reiskostenvergoeding

Dit vragen we

  • Mbo werk- en denkniveau, bij voorkeur richting administratie, commercie, logistiek of customer service
  • Je hebt al enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden
  • Je bent op vrijdag beschikbaar

Dit wordt je werkplek

Je komt te werken bij een organisatie die gespecialiseerd is in het produceren en leveren van houten verpakkingen en pallets. De sfeer is informeel, no-nonsense en collegiaal. Je werkt in een stabiele, groeiende organisatie met korte lijnen en veel ruimte voor eigen initiatief.
Het is een parttime functie voor 24 uur per week. Je werktijden worden in overleg bepaald, maar op vrijdag werk je altijd van 08:30 tot 17:15 uur. De overige uren verdeel je flexibel over de andere dagen.
Je werkt op de afdeling nauw samen met één directe collega. Daarnaast werk je veel samen met Productie, Logistiek en Sales.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Teamlead Supply Chain

bij Zonneplan in Zwolle - Overijssel
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 4.000 – € 5.600
Uren
36–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
HBO
Ervaring
Leidinggevend

Over de vacature

Je stuurt geen standaard magazijnstroom aan, maar de logistiek achter de energietransitie. Thuisbatterijen, omvormers, laadpalen: producten met lithiumcompliance, ADR-eisen en een depotnetwerk dat meegroeit met duizenden installaties per jaar. Je brengt drie clusters onder één regie, distributie, supply chain en retouren, en zorgt dat het juiste product op het juiste moment op de juiste plek is. Tegelijk bouw je iets op dat er nog niet is: de retourstroom staat in de steigers en jij richt hem in. Wat je terugwint zie je direct terug in euro's.

Je werkt in een klein, inhoudelijk sterk team van vier tot vijf medewerkers: supply chain planners, distributiecoördinatoren en een medewerker claim control. Je zit in het Operations-leadteam en schakelt direct met development, inkoop en finance. De lijnen zijn kort, fouten melden mag en aanpakken hoort erbij. Jouw werk raakt elke installatie die Zonneplan uitvoert. Elke betrouwbare levering betekent een gezin dat sneller van fossiel af is, elke herinzet van materiaal minder verspilling. Zo draag je dagelijks bij aan plan Zero.

Jouw impact bij Zonneplan

  • Jij houdt de materiaalstroom draaiend. Je bewaakt dagelijks de operationele status van distributie, supply chain en retouren. Bij verstoringen, een leverancier die niet levert, een tekort op een depot of een transportprobleem, ben jij het eerste escalatiepunt. Je schakelt snel, hakt knopen door en zorgt dat installatieteams hun werk kunnen doen zonder vertraging.

  • Jij richt de retourstroom in en wint waarde terug. Het retourproces staat nog in de steigers. Jij ontwerpt het van signalering op de installatielocatie tot financiële afhandeling. Je zorgt dat garantieclaims tijdig worden ingediend, herinzetbare materialen terug in voorraad gaan en restwaarde wordt gerealiseerd. Je maakt inzichtelijk wat er in de retourstroom omgaat en wat daarvan wordt terugverdiend.

  • Jij automatiseert de operatie stap voor stap. Je ontwerpt processen die schaalbaar zijn en niet meegroeien in mensuren maar in systeemcapaciteit. Je begint bij de distributietaak: je identificeert wat handmatig werk is, initieert verbeteringen in systemen en volgt op tot ze in productie draaien. Je bent eerlijk over wat automatisering voor het team betekent en begeleidt die overgang actief.

  • Jij bouwt een sterk en uitwisselbaar team. Je geeft coachend leiding aan je medewerkers, voert ontwikkelgesprekken, stelt concrete doelen en vergroot de onderlinge uitwisselbaarheid. Je creëert een cultuur waarin mensen zich durven uitspreken, fouten worden gemeld in plaats van verborgen en iedereen begrijpt hoe het eigen werk past in de keten.

Dit krijg je van ons

  • Een salaris tussen €4.000 en €5.600 bruto per maand, afhankelijk van je kennis en ervaring.
  • 25 vakantiedagen (met de mogelijkheid om er meer bij te kopen) en reiskostenvergoeding.
  • Een persoonlijk keuzebudget voor sport, boodschappen of iets anders dat bij je past.
  • Vanaf dag één investeren we in jouw groei met de Zonneplan Academie, goede tools en ruimte om te blijven leren.
  • Een werksfeer waarin je vanaf dag één in het Operations-leadteam zit en direct meepraat over koers en prioriteiten. Wekelijks bespreek je de operationele KPI's, je schakelt rechtstreeks met development en finance, en successen vier je met een team dat trots is op wat het neerzet.

Dit neem jij mee

  • Je hebt minimaal vijf jaar ervaring in een operationele supply chain of logistieke omgeving, waarvan een deel met leidinggevende of coördinerende verantwoordelijkheid.
  • Je denkt in ketens: je ziet distributie, supply chain en retouren als één stroom en begrijpt dat een keuze aan de inkoopkant zich maanden later manifesteert als incourante voorraad of een gemiste claim.
  • Je neemt beslissingen met onvolledige informatie en blijft daar niet op wachten. In een operatie die dagelijks verstoringen kent, hak jij knopen door.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met het verbeteren of automatiseren van operationele processen en bent eerlijk over de personele consequenties die daarbij horen.
  • Je werkt zelfstandig met ERP- en WMS-systemen, onderbouwt keuzes met data en haalt actief stuurinformatie op in plaats van erop te wachten.

Zo ziet het proces eruit

    1. Solliciteer op deze vacature.
    1. Telefonisch kennismakingsgesprek met Samer (recruiter).
    1. Eerste gesprek met Joost (direct leidinggevende van de functie) en Samer (recruiter).
    1. Persoonlijkheids- en capaciteitentest, gevolgd door een casus met iemand van het team.
    1. Is er een match? Dan doen we je snel een aanbod.

Klaar om jouw supply chain-expertise in te zetten voor plan Zero?

Bij Zonneplan werken we aan één duidelijk doel: een Nederland zonder fossiele energie. Wij noemen dat plan Zero. Geen uitstoot, geen verspilling, geen afhankelijkheid. Dat klinkt groot, en dat is het ook. Maar als Teamlead Supply Chain breng je dit doel elke dag dichterbij. Elke installatie die op tijd en compleet wordt uitgevoerd, is een gezin dat overstapt op schone energie. Elke retour die je terugwint is minder verspilling. Jouw werk is de ruggengraat onder de energietransitie, en samen zetten we stappen naar een toekomst waar iedereen trots op kan zijn.

Heb je vragen? Bel of mail met Samer: 088 020 3012, samer.elmokdad@zonneplan.nl

Please note: Proficiency in the Dutch language is required

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Medewerker Zagerij in Gouda

op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 3.300 – € 3.700
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
MBO
Ervaring
Geen ervaring

Over de vacature

Als Medewerker Zagerij ben je een belangrijke schakel in ons productieproces. Jij zorgt voor het correct ontvangen, opslaan en zagen van gecertificeerde staf- en pijplengtes. Deze materialen worden toegepast in producten die functioneren onder hoge drukken en extreme omstandigheden, waarbij kwaliteit en nauwkeurigheid essentieel zijn. Je rapporteert hiërarchisch aan de Groepsleider magazijn & Logistiek.

In deze zelfstandige functie ben jij verantwoordelijk voor het volledige proces rondom ontvangst en zagen van materialen. Je hebt hierbij regelmatig contact met collega's van Productie, Warehouse, Inkoop, Kwaliteit en het Bedrijfsbureau.

Wat ga je doen

  • Ontvangen, lossen en controleren van materialen aan de hand van vrachtbrieven en -bonnen.
  • Visuele controle van materialen op beschadigingen en materiaalfouten.
  • Opslaan van materialen volgens vastgestelde voorschriften in stellingen of afzetruimtes, inclusief het conserveren van buiten opgeslagen gietwerk.
  • Zelfstandig uitvoeren van zaagopdrachten op zaagmachines en gereedmaken voor intern of extern transport.
  • Correct bedienen, onderhouden en schoonhouden van zaagmachines, hijswerktuigen, hulpmiddelen en meetinstrumenten.
  • Vastleggen van werkzaamheden in een geautomatiseerd boekingssysteem.
  • Werken volgens geldende instructies, procedures en veiligheidsvoorschriften.

Wat breng je mee

  • Een afgeronde opleiding op MBO niveau 2 of 3, bij voorkeur technische richting.
  • Ervaring met het werken met zaagmachines en technische installaties.
  • Kennis van materialen en hun specificaties is een pré.
  • Ervaring met hijswerktuigen en hijsmiddelen; certificaat Veilig hijsen heb je in je bezit of bereid dit te behalen.
  • Je werkt nauwkeurig, kwaliteitsbewust en veiligheidsgericht.
  • Je bent zelfstandig, verantwoordelijk en schakelt makkelijk tussen verschillende werkzaamheden en je hebt oog voor detail.
  • Je communiceert duidelijk en je hebt een verantwoordelijkheidsgevoel.
  • Je bent collegiaal en kan zowel zelfstandig als samenwerken.

Wat bieden wij

  • Een uitdagende functie binnen een innovatief bedrijf in de energie- en watermarkt.
  • Werken in een technische productieomgeving waar kwaliteit, veiligheid en orde centraal staan.
  • Kansen om jezelf te ontwikkelen.
  • Een uitstekend salaris tussen de €3300,- en €3700,- o.b.v. 40 uur, 8% vakantiegeld, een 13e maand, 27 vakantiedagen én 13 ATV dagen.
  • Diverse sociale- en sportieve activiteiten zoals de personeelsvereniging, bedrijfsfitness, een fietsenregeling en korting op verzekeringen.
  • Werken in een hecht team waar samenwerking en groei centraal staan.

Wil je meer weten over de functie Medewerker Zagerij? Neem contact op met Christel van Hal (Corporate Recruiter): .

Past deze functie bij jou? Dan kun je het maken bij Mokveld! We nodigen je van harte uit te solliciteren.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek medewerker vaste uren

bij Randstad in Drachten
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.944 – € 2.945
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Zoek jij een fulltime baan als logistiek medewerker in Drachten? Bij Philips verdien je € 17,00 per uur, krijg je een vaste ploegentoeslag van minimaal € 3,09 extra per uur én ontvang je een reiskostenvergoeding. Je krijgt een uitgebreid inwerktraject en werkt in een vaste 2 ploegendienst!

Solliciteer nu en ontvang binnen 15 minuten een WhatsApp-berichtje met een paar korte vragen, zodat we je snel kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail!

wat bieden wij jou

  • Salaris van € 17,00 bruto per uur
  • Goede werksfeer en fijne collega's
  • Ploegentoeslag van minimaal € 3,09 per uur
  • Reiskostenvergoeding
  • Fulltime werken in de 2 ploegendienst
  • Wekelijks een duidelijk en vast werkrooster

wie ben jij

Om het magazijn draaiende te houden, is het belangrijk dat je als logistiek medewerker aan de volgende eisen voldoet:

  • Je woont in Drachten of hebt een eigen auto, fiets of scooter
  • Je hebt ervaring met het werken met een scanner, de productie of in de logistiek
  • Je hebt ervaring als logistiek medewerker
  • Je bent fulltime beschikbaar in de 2 ploegendienst, en later in de 5 ploegendienst
  • Je beheerst de Nederlandse taal goed
  • Je woont in Drachten of hebt een eigen auto, scooter of fiets

wat ga je doen

Je begint je dienst en neemt het werk netjes over van je collega's. In het magazijn bewaar jij altijd het overzicht. Je lost binnenkomende goederen en controleert deze direct op aantallen en mogelijke schade. Daarna zorg je ervoor dat de fabriek op tijd de juiste materialen heeft. Is het eindproduct klaar? Dan haal je de pallets op uit de productie. Hierbij maak je gebruik van moderne scansystemen. Aan het einde van de dag zorg je voor een goede en duidelijke overdracht voor de volgende ploeg.

  • Lossen en controleren van binnenkomende goederen
  • Bevoorraden van de fabriek en ophalen van pallets
  • Werken met moderne scansystemen in het magazijn

waar ga je werken

Je gaat werken bij Philips in Drachten. Dit is een groot, bekend en modern productiebedrijf. Je krijgt hier een heel goed inwerktraject. Zo weet je precies wat het bedrijf van je verwacht. Jouw talent wordt hier echt gewaardeerd. Verder zijn er volop opleidingsmogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen binnen de logistiek.

  • Werken bij een groot en bekend productiebedrijf
  • Een uitgebreid inwerktraject met goede begeleiding
  • Volop opleidingsmogelijkheden om jezelf te ontwikkelen

sollicitatie

Klaar voor deze mooie baan als logistiek medewerker? Solliciteer direct en we spreken elkaar snel!

Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie ontvang je van ons een Whatsapp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Geen probleem! Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek medewerker 3 ploegen

bij Randstad in Eindhoven
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 3.327 – € 3.328
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
MBO
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Ben je een ervaren logistiek medewerker (met voorkeur heftruck en/of reachtruck certificaat) en zoek je een stabiele baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden? Kom werken bij DAF Trucks in Eindhoven! In dit magazijn zorg je er samen met een team voor dat alle truckonderdelen op de juiste plek belanden. Je krijgt direct vaste uren, een top salaris en DAF biedt zelfs collectief busvervoer aan. Een unieke kans bij een toonaangevende werkgever in de regio!

wat bieden wij jou

  • €19,21 bruto per uur (exclusief ploegentoeslag)
  • Reizen met het handige collectieve busvervoer
  • Uitzicht op een vast contract bij DAF Trucks
  • Werken in een gezellig en informeel logistiek team
  • 34% ploegentoeslag in avond- en nachtdienst

wie ben jij
Om de logistieke afdeling draaiende te houden, is het belangrijk dat je als logistiek medewerker jezelf herkent in de volgende eisen:

  • Je spreekt Nederlands of Engels
  • Je bent bereid om in 3 ploegen te werken
  • Je bent 40 uur per week beschikbaar
  • Je bent bereid om in Eindhoven te werken
  • Bij voorkeur heb je een heftruckcertificaat of reachtruckcertificaat

wat ga je doen
In de PKF (plaat komponenten fabriek) worden vele onderdelen van de DAF vrachtwagens gemaakt en/of bewerkt. De afdeling Logistiek en Transport is verantwoordelijk voor het gehele logistieke proces. Denk hierbij aan het ontvangen van goederen, het laden en lossen met de heftruck, het orderpicken (zowel handmatig als met de reachtruck), het bevoorraden van de verschillende teams en machines met de goederentrein, en het in- en uitboeken van onderdelen in het systeem. Samen met je collega's zorg je ervoor dat de productie van de vrachtwagens nooit stil komt te staan.

waar ga je werken
Je gaat aan de slag in het indrukwekkende magazijn van DAF Trucks in Eindhoven. DAF is een echt begrip in de regio. Met zo'n 7.000 trotse collega's bouwen we hier dagelijks aan de beste en meest moderne vrachtwagens. De werksfeer is informeel en er is veel ruimte voor jouw persoonlijke groei en ontwikkeling. Bovendien loopt DAF voorop in de markt met een gloednieuwe fabriek voor volledig elektrische vrachtwagens. Een innovatieve en stabiele plek om jouw logistieke carrière voort te zetten!

  • Werken bij een innovatieve en toonaangevende werkgever
  • Een werkomgeving met een informele en gezellige sfeer
  • Volop doorgroeimogelijkheden binnen de logistiek

sollicitatie
Ben jij de Logistiek Medewerker die het topteam van DAF Trucks wil komen versterken? Solliciteer dan nu via de onderstaande button! Wij zullen vervolgens zo snel mogelijk contact met je opnemen en de mogelijkheden bij DAF met je bespreken. We spreken elkaar snel!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

logistiek medewerker haventrekker

bij Randstad in Zwolle
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.409 – € 3.012
Uren
32–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Een passie voor vrachtwagens en werken in de buitenlucht. Dat is nu mogelijk bij Scania Logistics in Zwolle. Als logistiek medewerker haventrekker. Jij zorgt ervoor dat het logistieke proces op rolletjes loopt. Stilzitten is dan ook niets voor jou! Lekker aan de slag in twee ploegen dienst en een goed salaris verdienen.

Geen trekkerrijbewijs? Geen probleem! Je volgt bij ons een eendaagse cursus. Daarna je mag rijden op de haventrekker. Voordat je de cursus hebt gevolgd, ben je werkzaam als logistiek medewerker.

Solliciteer nu en krijg binnen 15 minuten een WhatsAppberichtje met een paar korte vragen, zodat we je snel kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail!

wat bieden wij jou

  • Bruto uurloon van € 17,39 en 11% ploegentoeslag
  • Goede werk-privébalans door een tweeploegendienst
  • Kilometervergoeding van € 0,23/km
  • Extra toeslag van € 0,45 over alle gewerkte uren
  • Werken in de frisse buitenlucht
  • Volop tijd voor ontwikkeling!

wie ben jij
Voor het werk als logistiek medewerker haventrekker is het belangrijk dat je voldoet aan de volgende punten:

  • je spreekt Nederlands
  • je bent 32 tot 40 uur per week beschikbaar
  • je bent fulltime beschikbaar in de twee ploegendienst
  • je bent bereid om in Zwolle te werken
  • je bent bereid een eendaagse cursus te volgen voor het rijden met de haventrekker
  • je bent bereid een opleidingsovereenkomst te tekenen voor de eendaagse cursus

wat ga je doen
De dag begint op het terrein van Scania Logistics. De motor van de speciale rangeertrekker start en jouw werk kan beginnen. Het doel is simpel. Zorgen dat elke trailer op precies het juiste moment bij de juiste laad- of losplek staat. Het is een flinke puzzel waarbij overzicht en precisie centraal staan.

Zodra een trailer op zijn plek staat, gaan jouw handen uit de mouwen. De zware zeilen moeten worden losgehaald. Dit is fysiek werk waar flink wat kracht en doorzettingsvermogen bij komt kijken. Of de zon nu schijnt of de regen uit de lucht valt. Je werkplek is in de buitenlucht en de werkzaamheden stoppen nooit.

Tussen het rijden door worden er soms kleine (de)montagewerkzaamheden aan de trailers uitgevoerd. Alles is erop gericht om de logistieke stroom soepel te laten verlopen. Zonder deze inzet komt de productie stil te staan. Het is een verantwoordelijke rol waarin een soepele planning en brute kracht samenkomen.

Je komt, als logistiek medewerker haventrekker, te werken in de 2 ploegendienst. De werktijden zijn:

  • ochtenddienst: 06:00 - 14:00
  • avonddienst: 14:00 - 22:30

waar ga je werken
Scania Logistics in Zwolle regelt alles wat te maken heeft met de onderdelen en vrachtwagens van Scania. Vanuit het magazijn zorgen ze dat de juiste spullen op tijd op de juiste plek komen. Zo blijft de productie van Scania-vrachtwagens goed lopen. Het is een groot, betrouwbaar bedrijf waar teamwork en kwaliteit voorop staan.

sollicitatie
Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie krijg je van ons een Whatsapp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Geen probleem! Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Werken in Uden

Bekijk alle logistiek medewerker productie vacatures in Uden op deze pagina. Bij ons vind je een actueel overzicht van openstaande functies in deze regio. Of je nu ervaring hebt of net begint, er zijn volop mogelijkheden om aan de slag te gaan.

Werk je liever fulltime of zoek je juist een parttime baan? Met onze zoekfilters vind je snel logistiek medewerker productie vacatures die bij jouw situatie passen. Check regelmatig deze pagina, want het aanbod verandert dagelijks.

Werk zoeken in Uden dat bij jou past

Ons handige filtermenu is onmisbaar als je niet eindeloos wilt zoeken naar leuke jobs in Uden. Met de filters geef je bijvoorbeeld makkelijk aan in welk dienstverband je aan de slag wilt. Kies uit fulltime, tijdelijk of parttime. Zo word je niet vermoeid met vacatures die niet bij je passen.

Grote kans dat er al snel een leuke vacature in Uden voorbijkomt. Toch niet gevonden wat je zoekt? No worries. Ook voor vacatures in de omgeving van Uden zit je hier goed. Check bijvoorbeeld de vacatures in Gemert, Udenhout of Tilburg. Daar zit vast iets voor je tussen.

Logistiek medewerker productie vacatures in de buurt van Uden

Woon je niet in Uden zelf, maar wel in de buurt? Dan heb je geluk. Er zijn ook volop mogelijkheden in omliggende plaatsen zoals Gemert, Udenhout, Tilburg, Nistelrode, 's-Hertogenbosch, Helmond, Boxmeer, Nijmegen, Weert en Veghel. Wie weet vind je daar wel jouw perfecte baan.

Veelgestelde vragen

Wat voor logistiek medewerker productie vacatures in Uden hebben jullie?

Ons aanbod verandert continu. Op dit moment hebben we diverse logistiek medewerker productie vacatures in Uden en omgeving. Houd deze pagina in de gaten voor het meest actuele overzicht, of stel een e-mailalert in.

Hoe kan ik solliciteren op een logistiek medewerker productie vacature in Uden?

Gewoon via onze website, het kost je maar een paar minuten. Klik op een vacature die je aanspreekt en volg de stappen om te solliciteren. Binnen no-time heb je je sollicitatie verstuurd.

Wat maakt logistiek medewerker productie werk in Uden zo aantrekkelijk?

Uden biedt een fijne mix van werkgelegenheid en leefbaarheid. Bij diverse bedrijven in de regio leer je veel tijdens het werk en daarna groei je misschien wel door binnen het bedrijf.

Tip: Stel een vacature-alert in om direct op de hoogte te zijn van nieuwe vacatures in Uden.