Naar de inhoud

Magazijnmedewerker logistiek medewerker Vacatures in Echt

Vind je nieuwe baan tussen 32 magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in echt

Laat de perfecte magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in echt niet aan je voorbijgaan

Je kunt de zoekalert beheren vanuit de mail

Logistiek Medewerker Ploegendienst

bij Unique in Breda - Noord-Brabant
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.800 – € 3.000
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
VMBO
Ervaring
Geen ervaring
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Wat ga je precies doen Als Logistiek Medewerker speel je een belangrijke rol binnen ons HUB Center. In deze dynamische werkomgeving zorg jij ervoor dat pakketten veilig, nauwkeurig en efficiënt worden verwerkt. Samen met een enthousiast team van 10 tot 15 collega's werk je in een vierploegensysteem aan een soepel verlopend logistiek proces. Dankzij jouw nauwkeurigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en aanpakmentaliteit worden zendingen op tijd en correct verzendklaar gemaakt. Geen dag is hetzelfde, en juist die afwisseling maakt deze functie zo uitdagend.
Wat je gaat doen:

  • Sorteren van pakketten volgens de geldende procedures;
  • Verplaatsen van goederen door het magazijn met een elektrische palletwagen (EPT);
  • Scannen en nauwkeurig registreren van producten met een handscanner;
  • Verzendklaar maken van producten en zorgen dat alles correct wordt voorbereid voor verzending;
  • Verwerken en registreren van retourproducten op de juiste locatie in de HUB.

Wat bieden we jou

Wij vinden het belangrijk dat jij met plezier naar je werk gaat. Daarom bieden we je niet alleen goede arbeidsvoorwaarden, maar ook volop mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen binnen een fijne werkomgeving.

  • Een salaris tussen €2.800 en €3.000 bruto per maand,exclusief ploegentoeslag;
  • Tijdelijk contract met kans op verlenging;
  • Fulltime dienstverband van 40 uur per week;
  • Reiskostenvergoeding tot maximaal €8,20 per dag;
  • 27 verlofdagen, met optie om er 5 bij te kopen;
  • Informele werksfeer met begeleiding en ruimte om te leren.

Functie-eisen Ben jij een gemotiveerde magazijnmedewerker met oog voor detail en een echte teamspeler? Sluit je aan bij een enthousiast team en draag bij aan een soepel logistiek proces!

  • Vmbo-werk- en -denkniveau;
  • Ervaring met zelfstandig werken onder druk;
  • Bereidheid om in een vierploegensysteem te werken;
  • Certificaat voor heftruck, reachtruck of klemtruck is een pre;
  • Affiniteit met veilig en nauwkeurig werken in een magazijn.

Over het bedrijf

Wil jij werken bij een organisatie waar actie, teamwork en ontwikkeling centraal staan? Bij onze opdrachtgever in Breda werk je samen met honderden collega's aan slimme logistieke oplossingen voor grote klanten.

Naast een gezellige en betrokken werksfeer krijg je volop kansen om nieuwe dingen te leren en door te groeien. Een mooie plek om ervaring op te doen én stappen te maken in je carrière!

Klinkt dit als een plek waar jij je talenten wilt inzetten en verder ontwikkelen? We kijken ernaar uit om je te ontmoeten!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Magazijnmedewerker

bij Luba in Tilburg - Noord-Brabant
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.718 – € 2.718
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
MBO
Ervaring
Ervaren
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Vacaturebeschrijving

Ga aan de slag als magazijnmedewerker, fulltime in dagdienst. Afwisselende logistieke baan met doorgroeimogelijkheden. Lees snel verder!
Over het werk

Als magazijnmedewerker in Gilze draai je mee in een dynamisch logistiek team. Je werkt fulltime van maandag tot en met vrijdag, tussen 08.00 en 17.00 uur. In deze rol krijg je volop mogelijkheden om door te groeien en jezelf te ontwikkelen, dankzij diverse interne trainingen. De functie is voor onbepaalde tijd en biedt veel afwisseling in werkzaamheden, zoals orderpicken, goederen controleren en pallets verplaatsen met een EPT.

Je start je werkdag met het verwerken van goederen die net uit de containers zijn gelost. Je controleert de leveringen nauwkeurig, telt producten na en vergelijkt artikel- en serienummers. Vervolgens verwerk je de goederen in het WMS-systeem en zorg je dat alles op de juiste plek in het magazijn komt te staan. Gedurende de dag kun je verschillende logistieke taken uitvoeren, afhankelijk van de klantvraag. Je werkt zelfstandig, maar bent ook onderdeel van een hecht team.

Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging als magazijnmedewerker en wil je actief bezig zijn binnen een groeiende organisatie? Solliciteer dan direct en ontdek wat deze afwisselende baan jou te bieden heeft!

Wat wij bieden

  • Salaris vanaf € 2.718 bruto per maand
  • Fulltime baan van 40 uur per week in dagdienst
  • Doorgroeimogelijkheden en interne trainingen
  • Afwisselende logistieke werkzaamheden
  • Professionele en betrokken werkomgeving

Wat wij vragen

  • Minimaal mbo werk- en denkniveau
  • Ervaring in een logistieke of magazijnomgeving
  • Ervaring met EPT; geldig EPT-certificaat is een pre
  • Nauwkeurig en betrouwbaar kunnen werken
  • Je spreekt goed Nederlands of Engels

Over het bedrijf

Je toekomstige werkgever is een snelgroeiende logistieke organisatie in Gilze. Deze organisatie verwerkt dagelijks grote hoeveelheden goederen en zet zich in voor kwaliteit, klantgerichtheid en een professionele werkomgeving. In het magazijn hangt een informele en open sfeer, waarin persoonlijke ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden centraal staan. Je krijgt de kans om verschillende processen en systemen te leren kennen en wordt gestimuleerd om het beste uit jezelf te halen. Flexibiliteit en betrokkenheid zijn belangrijke kernwaarden binnen deze organisatie, waardoor je als medewerker echt het verschil kunt maken.

#2495

Salarisomschrijving

2718 - 2718

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Magazijn medewerker

bij Staffice in Haarlem - Noord-Holland
op website van werkgever
Dienstverband
Overig
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
Overig
Ervaring
Geen ervaring
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Zoek jij een stabiele baan in de logistiek waar je echt kan aanpakken? Jij gaat aan de slag bij een opdrachtgever van ons die gespecialiseerd is in de distributie van Aziatische en exotische producten. Je start de dag met een korte afstemming met je teamleider en springt direct op de EPT. Je verzamelt efficiënt orders, verplaatst goederen en maakt vrachten klaar voor transport. Je bent fysiek lekker bezig, houdt het overzicht en zet samen met je team de schouders eronder om het werk elke dag tijdig af te krijgen!

Werkzaamheden:

  • Orderpicken van exotische producten in het distributiecentrum.
  • Behendig rijden op de EPT om goederen veilig te verplaatsen.
  • Laden en lossen van vrachtwagens bij de laaddokken.
  • Verplaatsen van voorraad naar de juiste opslaglocaties binnen het magazijn.
  • Fysiek werk verrichten en goederen strak stapelen voor verzending.
  • Bewaren van het overzicht en strak doorwerken tijdens piekmomenten.
  • Zorgen voor een schone, opgeruimde en veilige werkomgeving.
  • Nauw samenwerken met je collega's om alle dagelijkse doelen te behalen.

Wij zoeken:

  • Een echte aanpakker die fysiek fit is.
  • Een betrouwbare kracht die zoekt naar zekerheid voor de lange termijn.
  • Beschikbaarheid voor de vaste werktijden van 06:00 tot 15:00 uur.
  • Bereidheid om twee zaterdagen per maand te knallen van 06:00 tot 11:00 uur.
  • Goede beheersing van de Nederlandse of Engelse taal voor een veilige communicatie.
  • Ervaring met het rijden op een EPT is een pré. (Wij kunnen je voorzien van een EPT certificaat)

Wij bieden:

  • Een toeslag van 50% over al jouw gewerkte uren op de zaterdag.
  • Mogelijkheden om regelmatig langer door te werken voor extra uren.
  • Aantrekkelijke korting op het gehele assortiment met exotische producten.
  • Een altijd prettige werksfeer in een leuk team.
  • Reiskostenvergoeding voor jouw woon-werkverkeer. (OV wordt volledig vergoed)
  • Kansen om jezelf verder te ontwikkelen binnen de logistieke sector.
  • Mogelijkheid om voor een langere termijn bij de opdrachtgever in dienst te blijven.

Waarom kiezen voor Staffice?
Bij Staffice draait alles om mensen en werken met een glimlach! Wij geloven in een persoonlijke aanpak en kijken écht naar wie jij bent en wat jij zoekt. Als uitzendkracht via Staffice profiteer je van maximale zekerheid en flexibiliteit.
Klaar om gas te geven in het distributiecentrum? Maak deel uit van het Staffice.nl-team en solliciteer direct!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Expeditiemedewerker / Magazijnmedewerker Dagdienst Almere Tot € 3.500

bij Jobforce Haarlem in Almere - Flevoland
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.700 – € 3.500
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
Overig
Ervaring
Ervaren
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Intro

Ben jij een nauwkeurige logistieke aanpakker die graag werkt in een professionele productieomgeving?

Voor een internationale organisatie in Almere zijn wij op zoek naar een Expeditie Medewerker. In deze functie zorg jij ervoor dat producten en onderdelen op de juiste manier worden verzameld, gecontroleerd, verpakt en verzonden.

Je werkt in een moderne productieomgeving en hebt contact met verschillende afdelingen. Geen dag is precies hetzelfde: de ene keer ben je bezig met het verzamelen en verzendklaar maken van orders, terwijl je op een ander moment goederen controleert of helpt bij het laden en lossen.

Een mooie functie voor iemand met ervaring in de logistiek die graag verder wil groeien binnen een industriële omgeving.

Functieomschrijving

Wat ga je doen?

Als Expeditie Medewerker ben je verantwoordelijk voor een soepel verloop van de goederenstroom en verzending. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:

  • Verzamelen en controleren van gereed product;
  • Orders zorgvuldig verpakken en verzendklaar maken;
  • Laden en lossen van goederen;
  • Picken van machines, onderdelen en spare parts;
  • Controleren van aantallen, producten en verzendgegevens;
  • Verzendingen voorzien van de juiste labels en documentatie;
  • Verwerken en bijhouden van logistieke gegevens in het systeem;
  • Uitvoeren van voorraadcontroles;
  • Signaleren en melden van voorraadverschillen;
  • Samenwerken met collega's van productie en andere afdelingen;
  • Veilig en netjes werken volgens de geldende veiligheids- en kwaliteitsrichtlijnen;
  • Het magazijn georganiseerd en overzichtelijk houden volgens 5S.

Functie eisen

Wat vragen wij van jou?

  • Je hebt bij voorkeur ervaring in een magazijn-, logistieke of expeditiefunctie;
  • Je bent nauwkeurig en hebt oog voor detail;
  • Je kunt goed zelfstandig werken, maar bent ook een echte teamspeler;
  • Je bent fysiek in staat om dozen te verplaatsen en pallets gereed te maken;
  • Je kunt overweg met een computer en bent bereid om met logistieke systemen te werken;
  • Je spreekt en begrijpt goed Engels;
  • Je werkt veilig en hebt verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Een geldig heftruckcertificaat en ervaring op de heftruck is een sterke pré.

Voorwaarden

Wat bieden wij jou?

  • Een goed salaris tussen de € 2.700,- & € 3.500,- bruto per maand.
  • Een fulltime baan van 40 uur per week;
  • Werken binnen een professionele en internationale productieomgeving;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Gratis parkeergelegenheid;
  • Mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen;
  • Goede begeleiding vanuit JobForce;
  • Uitzicht op een langdurige samenwerking bij goed functioneren.

Solliciteren

Ben jij klaar voor een nieuwe stap in de logistiek en lijkt deze functie jou interessant? Solliciteer dan direct via JobForce! Stuur jouw cv naar en we nemen snel contact met je op.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Magazijnmedewerker

bij Tempo Team in Eersel
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.216 – € 3.118
Uren
32–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Zoek je een actieve en afwisselende baan in een technische omgeving? Dan is deze functie als magazijn- en logistiek medewerker echt iets voor je! Samen met een enthousiast team zorg je er elke dag voor dat alle onderdelen op de juiste plek terechtkomen. Je verwerkt orders zorgvuldig en maakt zendingen klaar voor klanten over de hele wereld. In deze rol krijg je direct veel verantwoordelijkheid en is geen enkele dag hetzelfde. Pak deze mooie kans snel aan en start als magazijn- en logistiek medewerker!

Wat bieden wij jou

  • Marktconform salaris
  • Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden
  • Ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling
  • Informele werksfeer
  • Afwisselende en uitdagende functie
  • Bereikbaar met OV

Wie ben jij

Als magazijn- en logistiek medewerker werk je erg nauwkeurig en georganiseerd. Je bent een echte aanpakker die graag meedenkt over het verbeteren van de dagelijkse processen. Werken met een computer gaat je goed af en je leert snel nieuwe systemen aan. Je hebt een grote passie voor techniek en logistiek op de werkvloer. Als magazijn- en logistiek medewerker help je collega's graag en zorg je voor een veilige werkomgeving.

  • Je hebt ervaring in een logistieke of technische omgeving
  • Je spreekt de Nederlandse taal
  • Je bent in het bezit van een heftruckcertificaat of bent bereid deze te halen
  • Je wil minimaal 32 uur werken

Wat ga je doen

Als magazijn- en logistiek medewerker verzamel en controleer je onderdelen aan de hand van de lijsten. Je pakt alle bestellingen zorgvuldig in dozen, kisten of op houten pallets. Binnenkomende goederen neem je aan en voer je direct in het systeem in. Ook bevoorraad je de montageafdeling op tijd met de juiste materialen. Daarnaast houd je het overzicht op de voorraad en help je bij de tellingen. Zo zorg je er als magazijn- en logistiek medewerker voor dat alles op rolletjes loopt.

Waar ga je werken

Je komt terecht bij een internationaal bedrijf dat machines bouwt voor klanten over de hele wereld. De werksfeer is erg prettig en er zijn korte lijnen tussen de verschillende afdelingen. Je krijgt een praktische inwerkperiode waarin je alle producten en systemen goed leert kennen. De organisatie biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden die goed aansluiten bij jouw opgedane ervaring. Ook is er altijd ruimte om eigen ideeën aan te dragen voor het magazijn. Als magazijn- en logistiek medewerker ga je hier elke dag met plezier aan de slag!

Sollicitatie

Ga vol enthousiasme deze nieuwe uitdaging aan als magazijnmedewerker. Solliciteer nu!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Open dag, elke maandag 13.30 uur en donderdag 14.00 uur

bij Randstad in Bleiswijk
op website van werkgever
Salaris
€ 2.741 – € 2.742
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Hi! Ben je op zoek naar een fulltime job als logistiek medewerker? Dan moet je echt even langskomen! Tijdens de open dag krijg je een exclusief kijkje op de werkvloer! Je ziet precies wat we hier de hele dag doen en hoe de werkzaamheden eruitzien. De open dag is elke maandag (13:30) en donderdag (14:00).

wat bieden wij jou

  • € 15,83 per uur (incl. pensioencompensatie)
  • Werktijden van 12-21 uur of van 14-23 uur
  • Grote kans op een vast contract!
  • Reiskostenvergoeding van € 0,23 p/km
  • Een baan met volop doorgroeimogelijkheden
  • Dagelijks verse maaltijden in onze kantine

wie ben jij
Om bij ons als magazijnmedewerker of orderpicker aan de slag te gaan, is het handig als je dit in huis hebt:

  • Je bent 18 jaar of ouder
  • Je spreekt Nederlands
  • Je bent 40 uur per week beschikbaar
  • Je kunt doordeweeks werken van 12-21 uur of van 14-23 uur
  • Je bent bereid om in Bleiswijk te werken

wat ga je doen
Tijdens de open dag krijg je een exclusief kijkje op de werkvloer! Je ziet precies wat we hier de hele dag doen en hoe de werkzaamheden eruitzien.

We zoeken magazijnmedewerkers en orderpickers die hun handen uit de mouwen willen steken. Als magazijnmedewerker zorg je ervoor dat alles piekfijn verloopt. Je verzamelt orders, checkt alle spullen die binnenkomen en weggaan, en zorgt dat de producten de juiste labels en stickers krijgen.

Of is expeditie meer jouw ding? Ben je liever bezig met het klaarmaken van zendingen? Dan past de rol van expeditiemedewerker perfect bij jou! Je sealt en stapelt pallets en rolcontainers, en laadt de vrachtwagens met een EPT.

Bij Rexel draai je mee in een strak en soepel proces. En dat allemaal in een fijne werksfeer, met duidelijke taken en vaste werktijden.

  • Je werkt van maandag tot en met vrijdag
  • Orders verzamelen en alle producten klaarzetten voor verzending
  • Controleren van alle inkomende en uitgaande goederen
  • Pallets en rolcontainers sealen en stabiel stapelen
  • Vrachtwagens laden met de EPT (elektrische pallettruck)

waar ga je werken
Rexel is een marktleider in de handel van elektrotechnische spullen. Vanuit het magazijn in Bleiswijk zorgen ze ervoor dat de juiste materialen bij bedrijven en consumenten terechtkomen. Rexel is een stabiele werkgever en biedt jou de kans op een vast contract, bijvoorbeeld als expeditiemedewerker.

Benieuwd naar het magazijn, de werksfeer en de locatie? Dan is de open dag hét moment om langs te komen!

  • Elke maandag om 13:30. Elke donderdag om 14:00 uur
  • Vanaf 21 jaar ontvang je € 15,57 + € 0,26 pensioencompensatie (€ 15,83) per uur. Het jeugdloon varieert: € 9,00 (18 jaar), € 10,36 (19 jaar), € 13,10 (20 jaar). Ook dit is inclusief € 0,26 pensioencompensatie
  • Adres: Maansteenweg 3, 2665 NP Bleiswijk, ingang B

sollicitatie
Meld je dan aan of kom zonder aanmelding langs!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Magazijnmedewerker logistiek in dagdienst

bij Tempo Team in Leeuwarden
op website van werkgever
Salaris
€ 2.838 – € 2.954
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Hé jij! 🎉 Klaar voor een toffe baan waar je écht vrolijk van wordt? Als magazijnmedewerker bij BMN in Leeuwarden verdien je direct een heerlijk start-uurloon van €16,39! 💸 Avonddiensten kennen we hier niet, want je werkt lekker in de vaste dagdienst. Zo heb je nog een zee van tijd over voor je eigen hobby's of vrienden! 🚀 En het allermooiste? Je reiskosten worden gewoon netjes vergoed vanaf de eerste kilometer. Zin in? Lees dan snel verder en kom knallen! Tadaaa! ✨

Wat bieden wij jou

  • Startloon van € 16,39 inclusief ADV
  • Doorgroeien tot teamleider
  • Lekker werken in een vaste dagdienst
  • Gezellige borrels en teamuitjes
  • Reiskostenvergoeding voor je ritjes
  • Kans op een vast contract bij BMN

Wie ben jij

Om deze baan goed uit te kunnen voeren, voldoe je als logistiek medewerker aan de volgende eisen:

  • Je spreekt Nederlands;
  • Je bent 40 uur per week beschikbaar;
  • Je bent overdag beschikbaar;
  • Je bent fysiek in staat om tot 25 kilo te tillen;
  • Je bent bereid om in Leeuwarden te werken;
  • Je hebt heftruckervaring of een heftruckcertificaat;
  • Je hebt ervaring in de logistiek;
  • Je beschikt over eigen vervoer om naar Leeuwarden te komen.

Wat ga je doen

Als logistiek medewerker of orderpicker vliegt je werkdag echt in rap tempo voorbij! ⏱️ Je gaat aan de slag op een heftruck in het magazijn. 📦 Samen met het team die bouwmaterialen verzamelen zorgt voor super veel gezelligheid op de werkvloer! Hierdoor vertrekken alle vrachtwagens stipt op tijd naar de blije klanten in de regio. 🚚 Check hieronder snel je concrete taken als magazijnmedewerker:

  • Orders verzamelen zodat klanten blij zijn
  • Controleren of de voorraad nog klopt
  • Opruimen zodat de werkvloer veilig blijft

Waar ga je werken

Welkom bij BMN in Leeuwarden, dé plek waar houtgeur en heerlijk werkplezier perfect samenkomen! 🪵 Hier kom je terecht in een gedreven team waar iedereen de mouwen opstroopt en direct voor elkaar klaarstaat. Zin in een goede grap tijdens je welverdiende koffiepauze? ☕ Dan zit je in dit warme bad helemaal op je juiste plek! We werken hier echt met een nuchtere mkb mentaliteit, dus je voelt je direct onderdeel van de hechte groep. 🤝 Lekker bezig, ontdek snel jouw nieuwe werkplek!

Sollicitatie

Klaar om direct te starten als magazijnmedewerker en lekker geld te verdienen? 💥 Ram dan assertief op die sollicitatieknop en laat vandaag nog van je horen! Binnen 1 werkdag hangen we al aan de lijn om jouw vliegende start te bespreken. 📞 We hebben er nu al onwijs veel zin in!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek Medewerker

bij Tempo Team in Amstelveen
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.700 – € 3.200
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Wil je aan de slag in een duurzaam en snelgroeiend warehouse in Amstelveen? Kijk je uit naar doorgroeimogelijkheden, en een toffe toekomst? En heb je al zin in de eerste vrijdagmiddagborrel?
Lees dan snel deze vacature door als logistiek medewerker in Amstelveen! Lijkt dit je wat?
Bel ons dan direct even op!

#mkb #logistiek #heftruck

Wat bieden wij jou

  • Goed verdienen op basis van jouw ervaring!
  • Direct op contract bij de opdrachtgever!
  • 25 vakantiedagen en 8% vakantiegeld!
  • Werken in reguliere dagdiensten!
  • Direct recht op pensioen!
  • Leer- en opleidingsmogelijkheden via tempo-team!

Wie ben jij

Als aankomend logistiek medewerker heb je al heel wat in je mars! Zo heb je al wat ervaring opgedaan binnen het magazijn, en hoef je niet echt ingewerkt te worden. Je snapt namelijk hoe logistieke processen werken. Daarnaast ben je er niet vies van om je handen uit de mouwen te steken! Tot slot kan je goed presteren onder chaos, want het is hier in deze periode lekker druk!

Wat nog meer?

  • Je bent in bezit van een geldig heftruck of reachtruck certificaat!
  • Je beheerste de Nederlandse taal vloeiend!
  • Je bent direct beschikbaar voor 40 uur in de week!

Wat ga je doen

Als aankomend magazijnmedewerker start je de dag met een kop koffie en een dag overleg. Na dit overleg ga je direct aan de slag met het verwerken van de eerste orders. Dit doe je aan de hand van paklijsten, waarmee je zorgt dat alles netjes klaarstaat voor transport. Een stukje voorraadbeheer komt hier dus ook bij kijken!
Heb je een reachtruck certificaat? Dan is het aan jou om de grote orders klaar te zetten!

  • Orderpicken van goederen in het warehouse en klaarmaken voor verzending.
  • Controleren van inkomende leveringen en melden van eventuele afwijkingen.
  • Laden en lossen van vrachtwagens en netjes opruimen van de werkplek.
  • Zorgdragen voor een juist voorraadbeheer.

Waar ga je werken

Je komt te werken bij een vooruitstrevende en duurzame logistieke dienstverlener in Amstelveen waar kwaliteit en betrouwbaarheid op één staan. Binnen de organisatie heerst een open, persoonlijke sfeer waarin teamwork centraal staat en jouw inzet echt wordt gewaardeerd. Naast hard werken is er volop ruimte voor plezier: zo sluit je de werkweek standaard af met je team tijdens de gezellige vrijdagmiddagborrel en worden er regelmatig leuke bedrijfsuitjes georganiseerd!

Sollicitatie

Klinkt interessant toch? Vinden wij ook! Solliciteer via de button!
#mkb #logistiek #magazijn #orderpicker

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek medewerker

bij Randstad in Maastricht-airport
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.596 – € 2.597
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
MBO
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Steek jij graag de handen uit de mouwen en zoek je een baan waar je echt in beweging blijft? Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een nauwkeurige logistiek medewerker. In deze functie ben jij de spil in het web als het gaat om het verzendklaar maken van bestellingen.

wat bieden wij jou

  • € 14,99 per uur
  • Tijdelijk contract met optie tot overname
  • 40 uur per week 09:00-17:30
  • Maastricht Aachen Airport
  • Allround logisitiek medewerker
  • Dynamische werkomgeving

wie ben jij
Om het magazijn draaiende te houden, is het belangrijk dat je als magazijnmedewerker aan de volgende eisen voldoet:

  • Je spreekt Nederlands;
  • Je bent 40 uur per week beschikbaar;
  • Je bent bereid om in Maastricht te werken;
  • Je bent bereid om in dagdiensten te werken;
  • Je hebt minimaal mbo werk- en denkniveau;
  • Je hebt minimaal een half jaar ervaring in de logistieke sector;
  • Je beschikt over een auto.

wat ga je doen
Als logistiek medewerker ben je verantwoordelijk voor het complete proces van picken, pakken en verzenden. Je zorgt ervoor dat de klanten hun bestellingen correct en tijdig ontvangen. Het is een afwisselende functie waarbij je niet alleen orders verzamelt, maar ook administratieve handelingen verricht en het magazijn netjes houdt. Jouw dagelijkse takenpakket bestaat uit:

  • Je print de pick- en pakbonnen uit en verzamelt de juiste producten uit de stellingen (met een orderpicktruck in de rekken) of via het Autostore-systeem.
  • Je controleert of de verzamelde producten overeenkomen met de bonnen, pakt de pakketten in (inclusief het zorgvuldig uitstansen van decoraties indien van toepassing) en weegt de zendingen.
  • Je voorziet de pakketten van de juiste verzend- en trackinglabels en ondersteunt bij het uitsorteren, laden en lossen van vrachtwagens.
  • Je sorteert binnenkomende zendingen uit en zet deze op de juiste plek weg (put-away) in de rekken met de OPT of in de Autostore. Ook vul je de voorraad in de stellingen tijdig aan.
  • Je zorgt samen met je collega's voor een schoon, veilig en georganiseerd magazijn en springt bij waar nodig op de afdeling.

waar ga je werken
Onze opdrachtgever is een toonaangevende, wereldwijde producent van medische hulpmiddelen. Vanuit de vestiging in Maastricht, het kloppende hart voor de regio Europa, Midden-Oosten en Afrika (EMEA), zorgen zij dat ziekenhuizen en artsen over de hele wereld de beste instrumenten krijgen om patiënten te helpen. Hier ben je geen nummer, maar een onmisbare schakel in de zorgketen.

  • Reiskostenvergoeding;
  • Mogelijkheden voor een contract bij bedrijf;
  • Werken in dagdiensten;
  • Opleidingsmogelijkheden.

sollicitatie
Heb je interesse in deze functie? Leuk! Klik dan gauw op de knop om te solliciteren.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek medewerker

bij Tempo Team in Roosendaal
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.139 – € 3.507
Uren
32–38 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Werken tussen de nieuwste mode?! 🛍️ Jaaa, het kan als logistiek medewerker bij Calvin Klein in Oud Gastel! Je krijgt een lekker salaris van €15,44 per uur. Met toeslagen loopt dit op tot wel €21,31 per uur. 🤑 Enne, snel starten? Zeker! Solliciteer nu en je bent volgende week al aan het werk in dit gezellige magazijn!

Wat bieden wij jou

  • Een salaris van € 15,44 per uur
  • Mooie toeslagen tussen 26% & 38% - tot wel €21,31!
  • Kans op urengarantie en vaste dienst
  • Doorgroeimogelijkheden naar operator of teamleider
  • Reiskostenvergoeding, al vanaf de 1e kilometer
  • De leukste personeelsfeesten!

Wie ben jij
Om het magazijn draaiende te houden, is het belangrijk dat je als logistiek medewerker aan de volgende eisen voldoet:

  • Je spreekt Nederlands of Engels;
  • Je bent fulltime of parttime beschikbaar;
  • Je kunt in 2 ploegen werken;
  • Je bent elke woensdag en vrijdag beschikbaar;
  • Je kunt in Oud Gastel werken;
  • Je hebt je eigen vervoer;

Wat ga je doen
Als logistiek medewerker bij Calvin Klein zorg je dat alles op rolletjes loopt! Met je picklijst in de hand loop je door het magazijn om alle bestellingen te verzamelen. Check, check, dubbelcheck! Alles compleet? Dan pak je de producten netjes in en maak je ze verzendklaar. Je werkt hier met kleding van Calvin Klein. Super leuk dus! Jij ziet alle nieuwe items als eerst! 🛍️

Je werkt in een 2-ploegendienst. Dat betekent: de ene week ochtenddienst en de andere week avonddienst. Van maandag tot en met donderdag werk je van 06:00 tot 14:30 uur of van 15:00 tot 23:30 uur. Op vrijdag beginnen we graag vroeg aan het weekend. Dus dan werk je van 06:00 tot 12:30 uur of van 13:00 tot 19:30 uur. 🥳

Jouw nieuwe baan als logistiek medewerker in het kort:

  • Lekker veel afwisseling! Je bent orderpicker, inpakker en allround magazijnmedewerker in één 🚀
  • Werken in een 2-ploegendienst 🕒

Waar ga je werken
Bij Calvin Klein draait het niet alleen om hard werken, maar ook om gezelligheid. Tijdens borrels, feestjes en evenementen leer je je collega’s écht goed kennen. Zo wordt werken hier niet alleen leuk, maar ook supergezellig! Elke dag weer een goede sfeer, internationale collega’s en een team dat altijd voor elkaar klaarstaat.

Het magazijn in Oud Gastel is supergoed te bereiken! Met de fiets of auto bijvoorbeeld. Het is lekker dichtbij Roosendaal, dus dat is ideaal. Door de werktijden is het met OV niet mogelijk!

Sollicitatie
Yesss, volgende week al aan het werk als logistiek medewerker? Solliciteer gelijk en we regelen het!
Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie ontvang je van ons een Whatsapp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Dan bellen we je binnen 1 werkdag 🥳

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek Medewerker Nacht of Middag

bij Tempo Team in Veenendaal
op website van werkgever
Salaris
€ 1.557 – € 3.117
Uren
24–32 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Basisonderwijs
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Een mooi inkomen pakken én flexibel je eigen uren indelen? Absoluut! Als magazijnmedewerker bij DPD in Veenendaal pak je een uitstekend uurloon van € 14,99. Dankzij de toeslagen kan dit bedrag stijgen tot maar liefst € 22,49 per uur! Ga je liever voor de middagploeg of de nachtdienst? Je plant je werkweek eenvoudig zelf in vanaf 2 dagen per week. Klinkt ideaal, toch? Lees vlug verder en ontdek hoe je deze droombaan pakt! 🚀

Wat bieden wij jou

  • Een topsalaris van € 14,99 bruto per uur (18+)
  • Reiskostenvergoeding (€ 0,23)
  • Toeslagen die oplopen tot € 22,49 per uur! 📈
  • Een werksfeer beoordeeld met een 8+ ⭐
  • Elke week je geld lekker op je rekening! 💸
  • Elke week je geld lekker op je rekening! 💸

Wie ben jij
Als logistiek medewerker ben je een echte aanpakker die graag in beweging blijft. De sportschool sla je voortaan over, want je houdt wel van een actieve uitdaging! Samen met je gezellige collega's stroop je de mouwen op om de pakketstroom soepel te laten verlopen. Verder herken je jezelf in de volgende punten:

  • Je bent minimaal 18 jaar oud vanwege de veiligheid
  • Je begrijpt en spreekt de Nederlandse of Engelse taal goed
  • Je bent minimaal 2 dagen per week beschikbaar, waarbij de maandag voor jou geen probleem is
  • Je bent beschikbaar voor de middagdiensten of de nachtdiensten
  • Je beschikt over eigen vervoer (fiets, scooter of auto) om op de locatie te komen
  • Je hebt je eigen verblijf binnen 50 km van DPD
  • Je bent fysiek fit en klaar om pakketten tot 23 kg te tillen

Wat ga je doen
BAM! Tijd om te knallen in het magazijn. Als logistiek medewerker ben je de motor van het sorteerproces. Je laadt en lost de vrachtwagens, waardoor alle pakketten op tijd vertrekken. Omdat je pakketten tot 23 kg tilt, bouw je direct een flinke spierballen op tijdens je werk! Je scant en sorteert alles supersnel! Hierdoor ga je aan het einde van je dienst met een goed gevoel naar huis. Easy-peasy geld verdienen dus! Let's goooo!

  • Werkdagen: maandag tot en met zaterdag
  • Middagdienst: 14:00 tot 22:30 uur
  • Nachtdienst: 22:30 tot 07:00 uur

Waar ga je werken
Je gaat aan de slag bij DPD in Veenendaal, super makkelijk bereikbaar direct aan de A12! Hier werk je in een groot, internationaal team waar een geweldige, open werksfeer hangt. Hard werken wisselen we hier moeiteloos af met een flinke dosis humor en gezelligheid. Iedereen helpt elkaar, waardoor je je vanaf dag één helemaal thuis voelt als logistiek medewerker. Successen vieren we samen, en wie weet groei je binnenkort wel door! #baanrader 🌟

Sollicitatie
Klinkt dit als een baan voor jou? Solliciteer dan direct! Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie krijg je van ons een Whatsapp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Geen probleem! Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Parttime Logistiek Medewerker

bij Tempo Team in Veenendaal
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 1.038 – € 3.117
Uren
16–32 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Basisonderwijs
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Een mooi inkomen pakken én flexibel je eigen uren indelen? Absoluut! Als magazijnmedewerker bij DPD in Veenendaal pak je een uitstekend uurloon van € 14,99. Dankzij de toeslagen kan dit bedrag stijgen tot maar liefst € 22,49 per uur! Ga je liever voor de middagploeg of de nachtdienst? Je plant je werkweek eenvoudig zelf in vanaf 2 dagen per week. Klinkt ideaal, toch? Lees vlug verder en ontdek hoe je deze droombaan pakt! 🚀

Wat bieden wij jou

  • Een topsalaris van € 14,99 bruto per uur (18+)
  • Reiskostenvergoeding vanaf 10 kilometer 🚗
  • Toeslagen die oplopen tot € 22,49 per uur! 📈
  • Een werksfeer beoordeeld met een 8+ ⭐
  • Elke week je geld lekker op je rekening! 💸
  • Kans op een vast contract na 12 weken werken 🤝

Wie ben jij
Als logistiek medewerker ben je een echte aanpakker die graag in beweging blijft. De sportschool sla je voortaan over, want je houdt wel van een actieve uitdaging! Samen met je gezellige collega's stroop je de mouwen op om de pakketstroom soepel te laten verlopen. Verder herken je jezelf in de volgende punten:

Wat ga je doen
BAM! Tijd om te knallen in het magazijn. Als logistiek medewerker ben je de motor van het sorteerproces. Je laadt en lost de vrachtwagens, waardoor alle pakketten op tijd vertrekken. Omdat je pakketten tot 23 kg tilt, bouw je direct een flinke spierballen op tijdens je werk! Je scant en sorteert alles supersnel, zodat je aan het einde van je dienst met een goed gevoel naar huis gaat. Easy-peasy geld verdienen dus! Let's goooo!

  • Werkdagen: maandag tot en met zaterdag (parttime)
  • Middagdienst: 14:00 tot 22:30 uur
  • Tussendienst: tussen 20:00 en 06:30 uur
  • Nachtdienst: 22:30 tot 07:00 uur
  • Studentendienst: 19:00 tot 01:00 uur

Waar ga je werken
Je gaat aan de slag bij DPD in Veenendaal, super makkelijk bereikbaar direct aan de A12! Hier werk je in een groot, internationaal team waar een geweldige, open werksfeer hangt. Hard werken wisselen we hier moeiteloos af met een flinke dosis humor en gezelligheid. Iedereen helpt elkaar, waardoor je je vanaf dag één helemaal thuis voelt als logistiek medewerker. Successen vieren we samen, en wie weet groei je binnenkort wel door! #baanrader 🌟

  • Je bent 18+ voor de veiligheid 🔞
  • Je spreekt Nederlands of Engels
  • Je bent minimaal 2 dagen per week beschikbaar (waaronder maandag) 📅
  • Je woont binnen 50 km van DPD
  • Je bent beschikbaar tussen 14:00 en 22:30
  • Je kan bij DPD in Veenendaal komen met je eigen vervoer (auto, scooter, fiets) 🚲

Sollicitatie
Heb je helemaal tot hier gelezen? Solliciteer dan direct! Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie krijg je van ons een WhatsApp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Dan bellen of mailen we je binnen één werkdag! Tot snel! 🎉

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Magazijnmedewerker FULLTIME

bij Tempo Team in Delfgauw
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 1.557 – € 3.896
Uren
24–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Basisonderwijs
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Snel aan de slag en garantie op een fulltime baan. Dit kan als magazijnmedewerker bij Kuehne Nagel Pijnacker. Je verdient € 14,99 per uur. Hier komen nog hoge toeslagen bovenop tot wel 50%. Op zaterdag verdien je tot wel €22,49 per uur! Daarnaast ook nog eens kans op een vast contract en verschillende doorgroeimogelijkheden! Yes! Solliciteer direct!

Wat bieden wij jou

  • Startloon € 14,99 per uur
  • Kans op een vast contract na 10 weken!
  • Hecht team en collegiale werksfeer
  • Fulltime baan voor 5 dagen in de week!
  • Toeslagen tot 50%
  • Doorgroiemogelijkheden

Wie ben jij
Naast dat jij een echte teamplayer bent, ben jij als logistiek medewerker ook;

  • Je bent 18 jaar of ouder
  • Je bent beschikbaar om in minimaal twee diensten te werken: 06:00-15:00 en 15:00-00:00 en, indien gewenst, ook in de nacht: 21:00-06:00 (wekelijks roulerende diensten)
  • Je kunt 5 dagen per week werken en elke vrijdag en zaterdag (verplichte dagen)
  • Je vindt het niet erg om in een omgeving te werken die soms vies is of sterk ruikt.
  • Je beschikt over een goede fysieke conditie, aangezien het tillen van goederen tot 20 kg een essentieel onderdeel is van de dagelijkse werkzaamheden.
  • Je beschikt over eigen vervoer om naar Pijnacker te reizen

Wat ga je doen
Nadat iedereen kort is gebrieft, kan de werkdag beginnen! Samen met jouw collega’s ga jij ervoor zorgen dat alle retouren van Albert Heijn verwerkt worden in het magazijn. Dit zijn verschillende producten, denk aan: plastic- en kartonnen verpakkingen die de supermarkt terugstuurt, en ook de statiegeldflessen en bierkratten die ingeleverd worden. Kortom, genoeg te doen! Als logistiek medewerker heb jij een afwisselende baan! Naast dat jij je bezighoudt met het laden en lossen van de vrachtwagens, zorg jij er samen met jouw collega’s ook voor dat alle karren op de juiste plaats terechtkomen. #teamwork! In jouw eerste week als logistiek medewerker krijg jij een buddy, iemand die jou alle ins and outs laat zien in het magazijn. Hierdoor ken jij in no-time het hele magazijn op je duimpje!

  • 11 verschillende afdelingen
  • Werken met EPT (certificaat of ervaring is niet verplicht)
  • Lossen en laden van vrachtwagens (karren staan op wielen)
  • Weggooien van retour etenswaren en sinaasappelschillen op een lopende band in een container
  • Kratten sorteren en scannen (geautomatiseerd)

Waar ga je werken
Kuehne + Nagel is een groot internationaal bedrijf met meer dan 80.000 medewerkers en 1300 locaties. En dat niet alleen in Nederland, maar verspreid over meer dan 100 landen! Als logistiek medewerker bij Kuehne + Nagel in Pijnacker kom je terecht in een hecht team, waar werkplezier centraal staat. Er zijn verschillende doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf, om zo elke dag het beste uit jezelf te halen! Een leuk bedrijf waar je voor langere tijd aan de slag kan gaan dus.

Sollicitatie
Hé je bent er nog, klinkt als een super leuke job toch?! Solliciteer direct online als logistiek medewerker. Binnen 24 uur zal jij een van onze recruiters aan de lijn hebben om jou nog meer te vertellen over de baan!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek Medewerker Pakketten DPD

bij Tempo Team in Tynaarlo
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 1.298 – € 2.727
Uren
20–28 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Basisonderwijs
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Bijverdienen én tegelijkertijd lekker actief bezig zijn? Zeker weten! 🏋️‍♀️ Als magazijnmedewerker bij DPD in Tynaarlo ontvang je een uitstekend uurloon van € 14,99. Met de aantrekkelijke toeslagen kan dit bedrag zelfs stijgen naar € 22,49 per uur! Of je nu spaart voor een droomvakantie of gewoon elke maand wat extra's wilt overhouden: hier zit je helemaal op je plek. 💵 Klinkt dat als een mooie kans? Lees snel verder om te ontdekken wat deze functie jou nog meer brengt!

Wat bieden wij jou

  • Een basisuurloon van € 14,99
  • Toeslagen die oplopen tot wel 50% extra! 📈
  • Je salaris wordt wekelijks uitbetaald!
  • Kans op een vast contract na 12 weken
  • Reiskostenvergoeding (€ 0,23 per KM)
  • Een werksfeer beoordeeld met een 8+

Wie ben jij
Als logistiek medewerker ben je het hart van het magazijn. Je bent een echte aanpakker die zin heeft om fysiek aan de slag te gaan. Verder herken je jezelf in de volgende punten:

  • Je bent minimaal 18 jaar oud vanwege de veiligheid op de vloer
  • Je bent 3 tot 5 dagen per week beschikbaar om te knallen
  • Je bent beschikbaar om te werken in de middag
  • Je spreekt en begrijpt de Nederlandse of Engelse taal
  • Je hebt eigen vervoer om op de locatie in Tynaarlo te komen

Wat ga je doen
In de functie van logistiek medewerker draai je mee in het sorteercentrum van DPD in Tynaarlo. Jouw taken bestaan uit het in- en uitladen van vrachtwagens. Ook sorteer en scan je de zendingen met de hand.📦 Houd er rekening mee dat het fysiek best pittig kan zijn; bepaalde pakketten wegen immers tot wel 23 kilo! Maar voor jou is dat een prima vervanging van de sportschool.🏋️‍♂️ Geen zorgen over al te lange dagen, want de shifts duren korter dan 8 uur. Je bent inzetbaar op de onderstaande tijden:

  • Middagdienst: maandag tot en met vrijdag van 16:00 uur tot 20:00 uur

Waar ga je werken
Bij DPD Tynaarlo kom jij terecht in een bedrijf waar samenwerken voorop staat. Ze hebben dan ook een goede werksfeer in het magazijn. Dagelijks zijn hier vele logistiek medewerkers bezig met het sorteren van pakketten en het laden/ lossen van de vrachtwagens. Ook worden de bezorgers ondersteund met het inladen van de busjes. Het magazijn van DPD Tynaarlo ligt op de energieweg. Dit ligt vlak langs de A28. Met je eigen vervoer ben je er dus zo! #baanrader

Sollicitatie
Nu je helemaal op de hoogte bent van de baan als logistiek medewerker is het tijd om te solliciteren! Dat kan snel en makkelijk. Ik neem binnen 24 uur contact met je op om de vacature te bespreken. Tot snel!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Logistiek medewerker boeken

bij Tempo Team in Culemborg
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.146 – € 4.873
Uren
32–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Basisonderwijs
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Ben je een echte boekenliefhebber of zoek je gewoon een leuke baan? Dan moet je snel aan de slag als logistiek medewerker bij CB in Culemborg! Je krijgt een afwisselende baan en je verdient € 15,49 per uur (19+). Je bent tot in ieder geval het einde van het jaar beschikbaar. Ook qua werksfeer zit je bij CB goed. CB heeft een #baanrader rating van 8+. Ben je er klaar voor? Sla dan nu een nieuw hoofdstuk open en solliciteer als logistiek medewerker bij CB!

Wat bieden wij jou

  • Verdien € 18,78 als je 's avonds werkt.
  • Werk samen met enthousiaste collega's
  • Overdag verdien je € 15,49 per uur (19+).
  • Flexibele baan. Je kiest zelf je dagen!
  • Openbaar vervoer wordt volledig vergoed.
  • Werkgever beoordeeld met een 8+.

Wie ben jij
Als logistiek medewerker bij CB is het handig als je in de buurt woont vanwege de werktijden. Woon je wat verder weg? Dan is eigen vervoer een vereiste. Daarnaast ben je:

  • Je bent minimaal 4 tot 5 dagen per week beschikbaar;
  • Je bent voor een langere periode beschikbaar;
  • Je spreekt Nederlands of Engels;
  • Je bent minimaal 18 jaar oud;
  • Je bent elke maandag beschikbaar om te werken;

Wat ga je doen
Tijdens je werk als magazijnmedewerker bij CB werk je samen met je team. Op de afdeling Fijndistributie verzamel je boeken. Er zijn verschillende soorten orderverzameling op deze afdeling. Zo kun je bijvoorbeeld orders verzamelen met behulp van pick-to-light. Je scant het label op de doos en vervolgens gaat er een lampje branden bij het rek waar je de boeken vandaan moet halen. Kinderspel! Je pakt ook boeken in dozen en maakt ze verzendklaar. Dit doe je samen met enthousiaste collega's. Je dag vliegt voorbij!

Waar ga je werken
Als logistiek medewerker bij CB kom je terecht in een groot magazijn op de afdeling Fijndistributie. Dit is de afdeling waar boeken worden verzameld. De sfeer bij CB staat bekend als supergezellig. Je werkt samen met een enthousiast en internationaal team en, geloof het of niet, de werksfeer scoort een dikke 8+. Je voelt je hier binnen de kortste keren thuis! Naast werkplezier biedt CB ook flexibiliteit. Jij bepaalt welke dagen je wilt werken. Superflexibel!

Sollicitatie
Goed om te weten: binnen 15 minuten na je aanmelding ontvang je een WhatsApp-bericht van ons. Daarin stellen we je een paar korte vragen over je aanmelding, zodat we je sneller kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Geen probleem! Dan nemen we telefonisch of per e-mail contact met je op.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Werken in Echt

Bekijk alle magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in Echt op deze pagina. Bij ons vind je een actueel overzicht van openstaande functies in deze regio. Of je nu ervaring hebt of net begint, er zijn volop mogelijkheden om aan de slag te gaan.

Werk je liever fulltime of zoek je juist een parttime baan? Met onze zoekfilters vind je snel magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures die bij jouw situatie passen. Check regelmatig deze pagina, want het aanbod verandert dagelijks.

Werk zoeken in Echt dat bij jou past

Ons handige filtermenu is onmisbaar als je niet eindeloos wilt zoeken naar leuke jobs in Echt. Met de filters geef je bijvoorbeeld makkelijk aan in welk dienstverband je aan de slag wilt. Kies uit fulltime, tijdelijk, parttime, stage, zzp, bijbaan, vakantiewerk of vrijwilligerswerk. Zo word je niet vermoeid met vacatures die niet bij je passen.

Grote kans dat er al snel een leuke vacature in Echt voorbijkomt. Toch niet gevonden wat je zoekt? No worries. Ook voor vacatures in de omgeving van Echt zit je hier goed. Check bijvoorbeeld de vacatures in Amsterdam, Rotterdam of Utrecht. Daar zit vast iets voor je tussen.

Magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in de buurt van Echt

Woon je niet in Echt zelf, maar wel in de buurt? Dan heb je geluk. Er zijn ook volop mogelijkheden in omliggende plaatsen zoals Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Den Haag, Breda, Maastricht, Zwolle, Amersfoort en Nijmegen. Wie weet vind je daar wel jouw perfecte baan.

Veelgestelde vragen

Wat voor magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in Echt hebben jullie?

Ons aanbod verandert continu. Op dit moment hebben we diverse magazijnmedewerker logistiek medewerker vacatures in Echt en omgeving. Houd deze pagina in de gaten voor het meest actuele overzicht, of stel een e-mailalert in.

Hoe kan ik solliciteren op een magazijnmedewerker logistiek medewerker vacature in Echt?

Gewoon via onze website, het kost je maar een paar minuten. Klik op een vacature die je aanspreekt en volg de stappen om te solliciteren. Binnen no-time heb je je sollicitatie verstuurd.

Wat maakt magazijnmedewerker logistiek medewerker werk in Echt zo aantrekkelijk?

Echt biedt een fijne mix van werkgelegenheid en leefbaarheid. Bij diverse bedrijven in de regio leer je veel tijdens het werk en daarna groei je misschien wel door binnen het bedrijf.

Tip: Stel een vacature-alert in om direct op de hoogte te zijn van nieuwe vacatures in Echt.