Naar de inhoud

Consultant contract en leveranciersmanagement Vacatures in Arnhem

Vind je nieuwe baan tussen 1 consultant contract en leveranciersmanagement vacatures in Arnhem

Consultant contract- en leveranciersmanagement

bij Vonders in Arnhem - Gelderland
op website van werkgever
Uren
36–36 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
HBO
Ervaring
Ervaren
Functiegroep
Inkoop & Procurement

Over de vacature

Consultant contract- en leveranciersmanagement (Consultant B)

- Locatie: Arnhem (Bellevue)
- Uren per week: 36 uur
- Start: 2 november 2026 (z.s.m.)
-Inhuurvorm: Inhuur (ZZP: nee)
Sluitingsdatum opdracht: 5 november 2026

Over de opdracht
Voor Alliander (Business Services – Center of Excellence) zoeken we een Consultant contract- en leveranciersmanagement ter vervanging (zwangerschapsverlof). In deze rol draag je bij aan de doorontwikkeling en professionalisering van contract- en leveranciersmanagement, gebaseerd op CATS-CM/SRM.

Je werkt aan het signaleren en realiseren van verbeteringen in processen, werkwijzen en tooling, en ondersteunt verbeter- en verandertrajecten. Daarnaast lever je inhoudelijke input voor digitaliseringsinitiatieven (o.a. aansluiting met processen, beleid, systemen en de Alliander Inkoopmethodiek) en adviseer je stakeholders zoals contractmanagers en proceseigenaren. Kennisdeling en het borgen van standaarden en werkinstructies zijn een belangrijk onderdeel van je bijdrage.

Praktisch: standplaats Arnhem, met donderdag als verplichte kantoordag (dinsdag is men ook vaak op kantoor).

Jouw profiel
Harde eisen

  • Aantoonbare kennis van CATS-CM (zonder deze kennis kom je niet in aanmerking)
  • Nederlandse taal is vereist
  • Bereidheid om mee te werken aan screening (VOG)
  • Beschikbaar voor 36 uur per week
  • Inzetbaar in loondienst/flexconstructie (ZZP is niet toegestaan, ook niet via een leverancier)

Aanvullende wensen (pré)

  • Kennis van CATS-SRM (bij voorkeur)
  • Ervaring met contract- en leveranciersmanagement en het werken in een stakeholderrijke omgeving
  • Affiniteit met proces- en verandermanagement en digitalisering/ERP-omgevingen

Vaardigheden (zoals gevraagd in de aanvraag)

  • Analytisch en probleemoplossend vermogen
  • Adviseren en beïnvloeden; stakeholdermanagement
  • Coördineren en organiseren
  • Sterke mondelinge en schriftelijke communicatie
  • Data- en resultaatgericht werken (o.a. KPI’s en managementinformatie)

Aanbod

  • Opdracht bij Alliander in Arnhem (Bellevue)
  • Inzet: 36 uur per week
  • Duur: tot 30 juli 2027

Meer weten of solliciteren?
Kelly Maas – – Telefoonnummer: +31 682078139
Heb je vragen? Neem gerust contact op.

Laat je even weten met een thumbs up/down of dit direct publicatieklaar is voor de website, of dat je ’m liever iets compacter/juist uitgebreider wilt?

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Werken in Arnhem

Bekijk alle consultant contract en leveranciersmanagement vacatures in Arnhem op deze pagina. Bij ons vind je een actueel overzicht van openstaande functies in deze regio. Of je nu ervaring hebt of net begint, er zijn volop mogelijkheden om aan de slag te gaan.

Werk je liever fulltime of zoek je juist een parttime baan? Met onze zoekfilters vind je snel consultant contract en leveranciersmanagement vacatures die bij jouw situatie passen. Check regelmatig deze pagina, want het aanbod verandert dagelijks.

Werk zoeken in Arnhem dat bij jou past

Ons handige filtermenu is onmisbaar als je niet eindeloos wilt zoeken naar leuke jobs in Arnhem. Met de filters geef je bijvoorbeeld makkelijk aan in welk dienstverband je aan de slag wilt. Kies uit fulltime, tijdelijk, parttime, bijbaan, zzp, stage of vakantiewerk. Zo word je niet vermoeid met vacatures die niet bij je passen.

Grote kans dat er al snel een leuke vacature in Arnhem voorbijkomt. Toch niet gevonden wat je zoekt? Geen zorgen. Ook voor vacatures in de omgeving van Arnhem zit je hier goed. Check bijvoorbeeld de vacatures in Ede of Nijmegen. Daar zit vast iets voor je tussen.

Veelgestelde vragen

Wat voor consultant contract en leveranciersmanagement vacatures in Arnhem hebben jullie?

Ons aanbod verandert continu. Op dit moment hebben we diverse consultant contract en leveranciersmanagement vacatures in Arnhem en omgeving. Houd deze pagina in de gaten voor het meest actuele overzicht, of stel een e-mailalert in.

Hoe kan ik solliciteren op een consultant contract en leveranciersmanagement vacature in Arnhem?

Gewoon via onze website, het kost je maar een paar minuten. Klik op een vacature die je aanspreekt en volg de stappen om te solliciteren. Binnen no-time heb je je sollicitatie verstuurd.

Wat maakt consultant contract en leveranciersmanagement werk in Arnhem zo aantrekkelijk?

Arnhem biedt een fijne mix van werkgelegenheid en leefbaarheid. Bij diverse bedrijven in de regio leer je veel tijdens het werk en daarna groei je misschien wel door binnen het bedrijf.

Tip: Stel een vacature-alert in om direct op de hoogte te zijn van nieuwe vacatures in Arnhem.