Naar de inhoud

Koffie automaten baas Vacatures in Rotterdam

Vind je nieuwe baan tussen 1 koffie automaten baas vacatures in Rotterdam

Koffie (automaten) Baas

bij Randstad in Rotterdam
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.778 – € 2.779
Uren
40–40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Werklocatie
Flex
Opleiding
Overig

Over de vacature

Bij Jacobs Douwe Egberts Professional zorg jij ervoor dat onze zakelijke klanten elke dag kan genieten van lekkere koffie. Je rijdt met de auto verschillende routes door het land, bezoekt verschillende klantlocaties (overheidsinstanties, zorginstellingen tot commerciële bedrijven) en houdt onze koffiemachines in topconditie. Je werkt netjes, vriendelijk en denkt mee. Jij bent een echte ambassadeur van ons merk.
Voor deze vacature is het belangrijk dat je de eerste periode gebruik kunt maken van een eigen auto.

wat bieden wij jou

  • een salaris vanaf € 16,04 per uur
  • Werken op uitzendbasis
  • Woonachtig in omgeving Rotterdam
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en een auto
  • 32 tot 40 uur

wie ben jij

Om deze baan goed uit te kunnen voeren, voldoe je als Koffiebaas aan de volgende eisen:

  • je spreekt Nederlands op minimaal B2 niveau
  • je bent 40 uur per week beschikbaar
  • je bent in het bezit van rijbewijs B
  • je beschikt over een eigen auto
  • je bent bereid om in Rotterdam te werken

wat ga je doen

Als Koffiebaas (Operator) zorg jij dat onze koffiemachines schoon, veilig en top werken. Met een goede training en begeleiding vanuit Jacobs Douwe Egberts word je klaargestoomd voor deze rol. Je bezoekt zelfstandig verschillende locaties in de omgeving van Rotterdam en zorgt voor de koffieautomaten bij onze klanten. Je volgt de afspraken met de klant en de kwaliteitseisen van Jacobs Douwe Egberts. Jij maakt mensen blij met goede koffie, elke dag.

Dit ga jij doen:

  • Schoonmaken en grote beurt: je geeft de machine een grote verzorgingsbeurt. Je vervangt en reinigt de wisselsets, spoelt de machine en vult ingrediënten bij.
  •  Kleine storingen oplossen: doet een knop het niet of geeft de machine een melding? Jij lost kleine problemen direct op. Voor grotere storingen komt een monteur van onze partner.
  •  Voorraad en magazijn: je houdt het magazijn netjes, telt de voorraad en bestelt op tijd nieuwe ingrediënten.
  •  Registreren in de app: je voert tellerstanden en voorraad in de Click‑app volgens onze werkwijze.
  •  Waterfilters en onderhoud: je wisselt waterfilters en doet eenvoudig preventief onderhoud zodat storingen minder snel gebeuren.
  •  Kwaliteit en hygiëne: je checkt de machine op kwaliteit, werkt hygiënisch en zorgt voor voedselveiligheid.

waar ga je werken

Het hoofdkantoor van Jacobs Douwe Egberts (JDE) Professional bevindt zich in Utrecht en levert koffie- en theeconcepten aan de zakelijke markt. JDE biedt apparatuur, accessoires, dienstverlening, merken en ingrediënten aan.

Binnen Operations is het onderdeel Operating verantwoordelijk voor het uitvoeren van contractafspraken bij klanten. Dit zijn voornamelijk klanten in de segmenten National & Large Accounts, Small and Medium Enterprises, en Institutions. In Nederland verzorgt Operating meer dan 15.000 machines bij klanten.

  • op termijn een leaseauto
  •  pensioenregeling
  •  reiskostenvergoeding
  •  interessante organisatie met veel verantwoordelijkheid.

sollicitatie

Goed om te weten: binnen 15 minuten na je sollicitatie ontvang je van ons een Whatsapp-berichtje. We stellen je dan een paar korte vragen over je sollicitatie om je sneller te kunnen helpen. Heb je geen WhatsApp? Geen probleem! Dan nemen we contact met je op via telefoon of e-mail.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Werken in Rotterdam

Bekijk alle koffie automaten baas vacatures in Rotterdam op deze pagina. Bij ons vind je een actueel overzicht van openstaande functies in deze regio. Of je nu ervaring hebt of net begint, er zijn volop mogelijkheden om aan de slag te gaan.

Werk je liever fulltime of zoek je juist een parttime baan? Met onze zoekfilters vind je snel koffie automaten baas vacatures die bij jouw situatie passen. Check regelmatig deze pagina, want het aanbod verandert dagelijks.

Werk zoeken in Rotterdam dat bij jou past

Ons handige filtermenu is onmisbaar als je niet eindeloos wilt zoeken naar leuke jobs in Rotterdam. Met de filters geef je bijvoorbeeld makkelijk aan in welk dienstverband je aan de slag wilt. Kies uit fulltime, tijdelijk, parttime, stage, bijbaan of zzp. Zo word je niet vermoeid met vacatures die niet bij je passen.

Grote kans dat er al snel een leuke vacature in Rotterdam voorbijkomt. Toch niet gevonden wat je zoekt? Geen zorgen. Ook voor vacatures in de omgeving van Rotterdam zit je hier goed. Check bijvoorbeeld de vacatures in Den Haag, Leiden of Dordrecht. Daar zit vast iets voor je tussen.

Koffie automaten baas vacatures in de buurt van Rotterdam

Woon je niet in Rotterdam zelf, maar wel in de buurt? Dan heb je geluk. Er zijn ook volop mogelijkheden in omliggende plaatsen zoals Den Haag, Leiden, Dordrecht, Wateringen, Alblasserdam, Alphen aan den Rijn, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moerdijk, Zoetermeer en Sliedrecht. Wie weet vind je daar wel jouw perfecte baan.

Veelgestelde vragen

Wat voor koffie automaten baas vacatures in Rotterdam hebben jullie?

Ons aanbod verandert continu. Op dit moment hebben we diverse koffie automaten baas vacatures in Rotterdam en omgeving. Houd deze pagina in de gaten voor het meest actuele overzicht, of stel een e-mailalert in.

Hoe kan ik solliciteren op een koffie automaten baas vacature in Rotterdam?

Gewoon via onze website, het kost je maar een paar minuten. Klik op een vacature die je aanspreekt en volg de stappen om te solliciteren. Binnen no-time heb je je sollicitatie verstuurd.

Wat maakt koffie automaten baas werk in Rotterdam zo aantrekkelijk?

Rotterdam biedt een fijne mix van werkgelegenheid en leefbaarheid. Bij diverse bedrijven in de regio leer je veel tijdens het werk en daarna groei je misschien wel door binnen het bedrijf.

Tip: Stel een vacature-alert in om direct op de hoogte te zijn van nieuwe vacatures in Rotterdam.