Naar de inhoud

Logistiek medewerker productie Vacatures in Beek En Donk

Vind je nieuwe baan tussen 2 logistiek medewerker productie vacatures in beek en donk

Logistiek Administratief Medewerker

bij Raaak Midden Brabant in Tilburg - Noord-Brabant
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 3.000 – € 4.000
Uren
32–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Kantoor
Opleiding
MBO
Ervaring
Ervaren
Functiegroep
Logistiek & Magazijn

Over de vacature

Start nu als Logistiek Administratief Medewerker in Tilburg en verdien tot wel €4000,- bruto p/m! Direct op contract én een vaste baan dichtbij huis!
Dit ga je doen

Ben jij toe aan een baan waarin geen dag hetzelfde is? Als Logistiek Administratief Medewerker zorg jij ervoor dat de communicatie en administratie tussen klanten, chauffeurs, productie en inkoop soepel verlopen.

Je verwerkt verkoop- en inkooporders in het systeem, stemt transporten af met leveranciers en klanten en beantwoordt e-mails en telefoontjes. Daarnaast ontvang en begeleid je chauffeurs, maak je vracht- en exportdocumenten in orde en zorg je voor een overzichtelijke administratie. Soms controleer je etiketten op de werkvloer of help je chauffeurs om de juiste plek te vinden.

Overzicht houden en snel schakelen zijn belangrijk in deze functie. Je houdt van afwisseling, werkt nauwkeurig en weet ook op drukke momenten wat er moet gebeuren.

Je werkt bij voorkeur 40 uur per week, maar 32 uur is ook bespreekbaar. Tijdens vakantieperiodes ben je bereid om waar nodig extra taken op te pakken. Op dit moment neemt de directeur deze werkzaamheden voor zijn rekening.

Omdat je regelmatig contact hebt met chauffeurs, is een goede beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal belangrijk.

Wat maakt deze functie interessant? Je hebt contact met verschillende mensen en afdelingen, geen dag is hetzelfde en je krijgt de ruimte om de afdeling verder vorm te geven. Ook kun je jezelf ontwikkelen en steeds meer verantwoordelijkheid nemen.

Klinkt dit als een functie die bij je past? Solliciteer dan direct!

Dit krijg je

  • Je treedt direct in dienst bij je nieuwe werkgever
  • Een startsalaris tussen €3000,- tot €4000,- bruto per maand (o.b.v. 40 uur per week)
  • 25 vakantiedagen per jaar
  • 8% vakantiegeld
  • Pensioenregeling
  • Reiskostenvergoeding woon-werkverkeer
  • Veel afwisseling in je werk
  • Gezellige en betrokken collega’s
  • Ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling
  • Werkplek bij een stabiel familiebedrijf
  • Regelmatig leuke personeelsactiviteiten
  • Zit je op je plek, dan is er uitzicht op een vaste aanstelling!

Dit vragen we

  • Minimaal mbo werk- en denkniveau
  • Minimaal 1 jaar ervaring in een logistiek administratieve omgeving
  • Ervaring met ERP-systemen
  • Ervaring met orderverwerking of logistieke administratie is een pre
  • Goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal (Duits is een mooie pré)

Dit wordt je werkplek

Je komt te werken bij een stabiel familiebedrijf dat diervoeding produceert voor onder andere paarden, cavia’s en konijnen. Je werkt in een schone werkomgeving waar veiligheid vooropstaat. Het bedrijf telt ongeveer 35 collega’s, waarvan de meesten in de productie werken. Je komt op kantoor terecht in een klein, hecht team met korte lijnen en een informele werksfeer. Samenwerken staat centraal en iedereen weet wat er speelt binnen de organisatie. Daarnaast krijg je de ruimte om jezelf verder te ontwikkelen. Je werktijden zijn in overleg flexibel in te delen, waardoor er ook aandacht is voor een goede werk-privébalans.

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Order Entrymedewerker

bij Tempo Team in Stadskanaal
op website van werkgever
Geplaatst op:
Salaris
€ 2.900 – € 2.900
Uren
32–40 uur
Dienstverband
Fulltime
Werklocatie
Flex
Opleiding
MBO

Over de vacature

Ben jij administratief sterk, werk je nauwkeurig en krijg je energie van klantcontact? Vind je
het leuk om dagelijks te schakelen tussen zowel klanten als diverse interne opdrachtgevers? Dan
is onze mkb opdrachtgever op zoek naar jou!

Wat bieden wij jou

  • Startsalaris €2900 met doorgroeimogelijkheden
  • Uitzicht op een vast contract
  • Stadskanaal
  • 32 - 40 uur per week
  • Afwisselende order entry medewerker functie
  • Groeiend bedrijf in Stadskanaal

Wie ben jij
Voor de functie van Medewerker Order Entry / Ordercoördinator is het belangrijk dat je aan de volgende eisen voldoet:

  • Je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift
  • Je bent 32 tot 40 uur per week beschikbaar
  • Je bent bereid om in Stadskanaal te werken
  • * Je hebt een mbo werk- en denkniveau
  • Je hebt ervaring in een administratieve, commerciële binnendienst- of customer service functie
  • Je hebt ervaring met ERP-systemen

Wat ga je doen
In deze functie ben jij de spil tussen de klant en diverse interne afdelingen binnen het bedrijf. Je houdt je onder meer bezig met de volgende werkzaamheden: verwerken van klantorders in SAP, controleren van ordergegevens, prijzen en levertijden. Bewaken van ordervoortgang en leverafspraken, informeren van klanten over order statussen. Afstemmen met productie en logistiek, beheren van mailboxen en administratieve processen, ondersteunen van collega's.

Waar ga je werken
Je gaat aan de slag bij een groeiend bedrijf waar de werksfeer prettig is en waar de lijntjes intern kort zijn. Het doel is om uiteindelijk in vaste dienst te gaan bij de opdrachtgever.

Sollicitatie
Ben jij overtuigd? En wil je graag aan de slag als order entrymedewerker? Klik dan snel op solliciteren! Heb je nog vragen? Dan kun je onderaan de vacature onze contactgegevens terugvinden. Wie weet tot snel!

Direct solliciteren
solliciteer op website van werkgever

Werken in Beek En Donk

Bekijk alle logistiek medewerker productie vacatures in Beek En Donk op deze pagina. Bij ons vind je een actueel overzicht van openstaande functies in deze regio. Of je nu ervaring hebt of net begint, er zijn volop mogelijkheden om aan de slag te gaan.

Werk je liever fulltime of zoek je juist een parttime baan? Met onze zoekfilters vind je snel logistiek medewerker productie vacatures die bij jouw situatie passen. Check regelmatig deze pagina, want het aanbod verandert dagelijks.

Werk zoeken in Beek En Donk dat bij jou past

Ons handige filtermenu is onmisbaar als je niet eindeloos wilt zoeken naar leuke jobs in Beek En Donk. Met de filters geef je bijvoorbeeld makkelijk aan in welk dienstverband je aan de slag wilt. Kies uit tijdelijk of fulltime. Zo word je niet vermoeid met vacatures die niet bij je passen.

Grote kans dat er al snel een leuke vacature in Beek En Donk voorbijkomt. Toch niet gevonden wat je zoekt? No worries. Ook voor vacatures in de omgeving van Beek En Donk zit je hier goed. Check bijvoorbeeld de vacatures in Helmond. Daar zit vast iets voor je tussen.

Veelgestelde vragen

Wat voor logistiek medewerker productie vacatures in Beek En Donk hebben jullie?

Ons aanbod verandert continu. Op dit moment hebben we diverse logistiek medewerker productie vacatures in Beek En Donk en omgeving. Houd deze pagina in de gaten voor het meest actuele overzicht, of stel een e-mailalert in.

Hoe kan ik solliciteren op een logistiek medewerker productie vacature in Beek En Donk?

Gewoon via onze website, het kost je maar een paar minuten. Klik op een vacature die je aanspreekt en volg de stappen om te solliciteren. Binnen no-time heb je je sollicitatie verstuurd.

Wat maakt logistiek medewerker productie werk in Beek En Donk zo aantrekkelijk?

Beek En Donk biedt een fijne mix van werkgelegenheid en leefbaarheid. Bij diverse bedrijven in de regio leer je veel tijdens het werk en daarna groei je misschien wel door binnen het bedrijf.

Tip: Stel een vacature-alert in om direct op de hoogte te zijn van nieuwe vacatures in Beek En Donk.