Volg Top Vacaturebank via
Homepage | Vacature Transportplanner groupage Export
Vacature Transportplanner groupage Export
Bedrijf: Rhenus Road bv. Functiegroep: Overig
Plaats: Venlo Branche: Transport/Logistiek
Regio: Limburg Opleidingsniveau: MBO
Geplaatst: 22-11-2021 Type: Fulltime

Word jij onze nieuwe collega? Voor onze exportafdeling in Venlo zijn wij op zoek naar een gedreven en energieke transportplanner met ervaring, die onze afdeling Export in Venlo wilt komen versterken en zo een optimale dienstverlening aan de klant kan bieden.

DE FUNCTIE

Als Transportplanner op de Exportafdeling ben je verantwoordelijk voor het plannen en regelen van onze groupage zendingen via onze bestaande partnerrelaties binnen Europa. Jouw dagelijkse focus is zorgen voor een gestroomlijnde planning van het transport en dit zo efficiënt en kostenbesparend te laten verlopen. 

Dagelijks zorg je ervoor dat transport aanvragen op de juiste manier worden verwerkt, zo efficiënt mogelijk worden gepland en vervoerd worden met de juiste transport documenten. Hierbij zal continu een afweging gemaakt moeten worden tussen factoren als prijs en snelheid. 

Je bent verantwoordelijk voor het afhandelen van de exportzendingen, het opmaken van de transportbescheiden en het verrichten van de benodigde administratie, facturatie en communicatie met betrekking tot de zendingen van de klanten, agenten en vervoerders.

De Transportplanner die wij zoeken heeft reeds enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie in het transport. 

Je bent communicatief sterk, klantgericht en hebt goede sociale vaardigheden. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Duits is een pre. In deze functie is het belangrijk dat je goed overzicht kan bewaren, administratief sterk bent en proactief kan reageren. 

Daarnaast heb je kennis van en affiniteit met de markt voor wegtransport, transportdocumenten en agentennetwerken. 

Wat bieden wij:

Wij bieden een uitdagende functie binnen een dynamische organisatie met een collegiale werksfeer en ruimte voor eigen inbreng, initiatief en groei. Je ontvangt een flexibel arbeidsvoorwaardenpakket en werkt 40 uur per week. 

Reageren: Durf jij deze uitdaging aan, en pas je in het profiel?

Stuur dan jouw CV en motivatiebrief waarom jij juist degene bent die onze afdeling Export moet versterken!

E-mail: Nicole.Schreurs@nl.rhenus.com.

 

Het overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) maakt onderdeel uit van de procedure.

‹ Terug   Printen
 
Bedrijfsgegevens
Rhenus Road bv.
Declarantenweg 26
5915 PD Venlo
Telefoon: 077-3209925
Website adverteerder
Zoeken in alle vacatures
Trefwoord:
Plaats:
Functie:
Branche:
Uitgebreid zoeken
De Top Vacaturebank van Nederland
• Snel en eenvoudig vacatures
  plaatsen
• Gratis bedrijfspresentatie
• Sollicitaties direct per mail
Overzicht vacatures   |   Over Top Vacaturebank   |   Help   |   Privacy statement   |   Voorwaarden
Copyright © 2021 TopVacaturebank.nl - De Top Vacaturebank van Nederland - TopVacaturebank.nl is een onderdeel van Made by Johan.