Volg Top Vacaturebank via
Homepage | Vacature Chef werkplaats met APK
Vacature Chef werkplaats met APK
Bedrijf: START Autoservice Functiegroep: Techniek
Plaats: Haaksbergen Branche: Techniek
Regio: Overijssel Opleidingsniveau: MBO
Geplaatst: 18-02-2021 Type: Fulltime

Ben jij START klaar voor een nieuwe uitdaging?
Vind je het niet erg je handen vuil te maken? Vind je het leuk om veel verantwoordelijkheid te dragen binnen je functie? En wil je werken met de nieuwste gereedschappen en apparatuur? Dan biedt START Autoservice de plek voor jou! Een omgeving waar we als een team en met een gezellige sfeer, professioneel en servicegericht onze klanten bedienen.

Zo ziet jouw functie eruit
Binnen jouw functie ben je breed inzetbaar; je hebt altijd afwisselend werk. Niet alleen ben je werkzaam als monteur, ook ben je werkzaam als receptionist. Daarnaast ben je een gecertificeerd APK-keurmeester. Alle werkzaamheden op een rijtje:

 • Uitvoeren van klein en groot technisch onderhoud en reparaties van alle merken en type auto’s;
 • Banden adviseren en monteren;
 • Uitvoeren van APK-keuringen;
 • Klanten te woord staan: uitleg geven over reparatie en het geven van adviezen;
 • Het inplannen van afspraken, maken van prijs afspraken etc.;
 • Onderhouden van klantrelaties en fleetowners (wagenparkeigenaren);
 • Actieve deelname aan de werkplaatsplanning;
 • Administratieve afwikkeling en facturatie;
 • Aansturen van het huidige team.

Kortom, jij bent verantwoordelijk voor alle operationele zaken bij START Autoservice. Jij houdt de boel draaiende!

Wie zoeken we?

 • Je hebt een afgeronde opleiding tot 1e autotechnicus of je hebt gelijkwaardige kennis en ervaring opgedaan;
 • Je bezit over een APK certificering;
 • Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring;
 • Je bent communicatief vaardig en kunt goed samenwerken;
 • Je werkt nauwkeurig, resultaat- en servicegericht;
 • Je beschikt over leidinggevende capaciteiten;
 • Je kan goed plannen en organiseren;
 • Je hebt uitstekende beheersing van de Nederlandse taal;
 • Je kan werken met werkplaatssoftware.

Wat wij bieden?
START Autoservice is sinds 2017 gevestigd is in Haaksbergen en biedt een full-service merkonderhoud en reparatie. Onze werkplaats beschikt over de modernste apparatuur en goed opgeleide monteurs. Alle automerken komen voorbij waardoor er veel te leren valt binnen ons team!  Wij staan dichtbij de klant en streven altijd naar een langdurige relatie. Zodoende zijn we veel in contact met onze klanten (zowel particulier als zakelijk) waardoor het werk afwisselend is en blijft. Op de werkvloer hangt een informele sfeer, waar ruimte is voor een lolletje. Zo zorgen we samen voor een plezierige werkomgeving!

Kom jij ons team versterken?
Ben jij of ken jij iemand die een mooie uitdaging aan wil gaan binnen het team van START Autoservice? Reageer dan snel door je motivatie en CV te sturen naar administratie@startautoservice.nl t.a.v. Sander Molenveld. Mocht je meer willen weten over de functie kom dan gerust even langs of neem telefonisch contact met ons op 053 – 820 09 32

‹ Terug
Delen: 
| Meer
Printen
 
Bedrijfsgegevens
START Autoservice
Metaalstraat 3
7483 PD Haaksbergen
Telefoon: 053-8200932
Website adverteerder
Zoeken in alle vacatures
Trefwoord:
Plaats:
Functie:
Branche:
Uitgebreid zoeken
De Top Vacaturebank van Nederland
• Snel en eenvoudig vacatures
  plaatsen
• Gratis bedrijfspresentatie
• Sollicitaties direct per mail
Overzicht vacatures   |   Over Top Vacaturebank   |   Help   |   Privacy statement   |   Voorwaarden
Copyright © 2021 TopVacaturebank.nl - De Top Vacaturebank van Nederland - TopVacaturebank.nl is een onderdeel van Made by Johan.