Volg Top Vacaturebank via
Homepage | Vacature Bureaumedewerker Organisatie en Planning 16/20 uur
Vacature Bureaumedewerker Organisatie en Planning 16/20 uur
Bedrijf: HealthCare Auditing Functiegroep: Personeel/organisatie
Plaats: Haarlem Branche: Zakelijke dienstverlening
Regio: Noord-Holland Opleidingsniveau: MBO
Geplaatst: 11-01-2021 Type: Parttime

 

V A C A T U R E

betreft: Bureaumedewerker Organisatie en Planning voor 16-20 uur.

 

 •        Functieomschrijving

HealthCare Auditing is met ingang van heden op zoek naar een ervaren bureaumedewerker, die samen met ons openstaat voor een nieuwe uitdaging.

Uitbreiding van onze activiteiten op gebied van organisatie en planning van audit- en visitatiewerkzaamheden in de paramedische sector maken het noodzakelijk om ons team uit te breiden. In deze functie ondersteun jij de bureaumanager en de directe collega organisatie en planning bij het organiseren van kwaliteit stimulerende bijeenkomsten t.b.v. praktijken fysiotherapie en psychologie. Je zult verantwoordelijk zijn voor de kwaliteit van de dienstverlening, de contacten met klanten, auditoren en visiteurs. Je bent volwaardig onderdeel van ons team, flexibel, nieuwsgierig en een absolute teamspeler, waardoor jij en wij ons blijven ontwikkelen en vernieuwen in deze inspirerende markt. Nieuwsgierig geworden? Lees dan gauw verder!

Jouw energie haal jij uit het verbinden van mensen met oog voor alle verschillende belangen. Dit doe je in nauwe samenwerking met de bureaumanager aan wie je verantwoording aflegt. Samen sturen jullie de organisatie en planning van de kwaliteit stimulerende bijeenkomsten aan, waarover jij op termijn de volledige verantwoordelijkheid gaat dragen. In dit proces ben jij het directe aanspreekpunt en stuur jij klanten, auditoren en visiteurs aan.

Door jouw toegankelijke persoonlijkheid weten collega’s jou gemakkelijk te vinden. Dat zorgt voor een goede en effectieve samenwerking. We verwachten tevens dat jij snel signaleert en observeert, waardoor zaken die nog niet naar behoren verlopen op een adequate wijze worden aangepakt. Hierover ga jij het gesprek aan met de betrokkenen om samen na te gaan hoe dit beter kan.

Het werken in een dynamische en inspirerende omgeving, zoals bij Healthcare Auditing het geval is, maakt dat jouw vermogen om snel te schakelen en creatieve oplossingen te bedenken goed tot hun recht komen. Denk hierbij aan kloppende roosters en bezetting en bijvoorbeeld het afhandelen van eventuele wensen en/of klachten. Jij zorgt voor een veilige werkomgeving, zodat iedereen met plezier zijn werk kan doen. Gelukkig weet jij vanuit jouw helicopterview het overzicht, over jezelf en de relaties, te houden.

 

Ten slotte heb jij oog voor het bewaken en verhogen van de kwaliteit van de geleverde diensten. Jij geeft de auditoren en visiteurs de ruimte om binnen de toegestane bandbreedte van de producten de eigen ideeën uit te voeren die kunnen bijdragen aan dienstverlening van nóg hogere kwaliteit.

 •        Functieeisen

Ben jij na het lezen van deze vacature nog enthousiaster geworden? Solliciteer dan gauw en wie weet word jij binnenkort uitgenodigd!

 • Je hebt een mbo- of hbo diploma, gericht op de zakelijke dienstverlening;
 • Je hebt bij voorkeur ervaring in het werken in de gezondheidszorg;
 • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring op gebied van organisatie en planning;
 • Je hebt een visie op kwaliteitsontwikkeling- kwaliteitsborging in de gezondheidszorg; 
 • Je kunt situationeel leidinggeven, coachende en verbindende gesprekken voeren en uiteenlopende persoonlijkheden/relaties met elkaar verbinden;
 • Je werkt met enthousiasme en beschikt over mentale weerbaarheid;
 • Je bent flexibel inzetbaar;
 • Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen;
 • Je beschikt over ruime kennis en ervaring in het gebruik van Word en Excel;
 • Je beschikt over goede vaardigheden in het gebruiken van de Nederlandse taal;
 • Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit.
 •        Arbeidsvoorwaarden
 •        Maand­salaris minimaal €1.040,- (bruto op basis van 16 uur)                                   excl. 8% vakantietoeslag, bijdrage in pensioenvoorzieningen en evt. 13e maand;
 •        Dienst­verband van de arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd;
 •        Contract­duur1 jaar;
 •        Minimaal aantal uren per week 16;
 •        Maximaal aantal uren per week 20.

HealthCare Auditing Kromme Elleboogsteeg 10   2011 TS Haarlem.  tel. 023-5452360.           www.healthcareauditing.nl.   hca@healthcareauditing.nl

Uw reactie graag voor 25 januari richten aan mevr. E.van Nieuwmegen, office manager

 

 

 

 

 

‹ Terug
Delen: 
| Meer
Printen
 
Bedrijfsgegevens
HealthCare Auditing
Wijdesteeg 2
2011 AE Haarlem
Telefoon: 0654325111
Website adverteerder
Zoeken in alle vacatures
Trefwoord:
Plaats:
Functie:
Branche:
Uitgebreid zoeken
De Top Vacaturebank van Nederland
• Snel en eenvoudig vacatures
  plaatsen
• Gratis bedrijfspresentatie
• Sollicitaties direct per mail
Overzicht vacatures   |   Over Top Vacaturebank   |   Help   |   Privacy statement   |   Voorwaarden
Copyright © 2021 TopVacaturebank.nl - De Top Vacaturebank van Nederland - TopVacaturebank.nl is een onderdeel van Made by Johan.