Volg Top Vacaturebank via
Homepage | Vacature Doktersassistent
Vacature Doktersassistent
Bedrijf: Huisartspraktijk Nap Functiegroep: Medisch/Zorg/Verpleging
Plaats: Amstelveen Branche: Gezondheidszorg/Sport/Welzijn
Regio: Noord-Holland Opleidingsniveau: MBO
Geplaatst: 10-11-2017 Type: Parttime

Bedrijfsprofiel:

Vanaf januari 2018 (eerder is mogelijk in overleg) zijn wij voor tussen de 17 en 25.5 uur op zoek naar een doktersassistent als aanvulling op ons team. Huisartspraktijk Nap is een moderne en goed georganiseerde praktijk die gaat voor de beste zorg. Daarnaast vinden wij het belangrijk om een goede werkgever te zijn en hechten wij veel waarde aan een prettige werksfeer. Momenteel bestaat ons team uit één vaste huisarts / praktijkhouder, één vaste waarnemend huisarts, twee backoffice- assistentes,  één frontoffice –assistente, vier praktijkondersteuners en één praktijkmanager. Gezamenlijk zijn wij verantwoordelijk voor ongeveer 2550 patiënten in de Westwijk in Amstelveen. Wij zijn gevestigd in Duizendblad, centrum voor gezondheidszorg. Naast onze praktijk werken er in ons nieuwe pand nog drie  andere huisartsenpraktijken en vele andere disciplines.  

Functieomschrijving:

Als doktersassistent zorg je ervoor dat de patiënt na telefonische triage zo adequaat en zo spoedig mogelijk wordt voorzien van de juiste (medische) zorg. Je zult zelf assistente-spreekuren draaien en daarnaast assisteer je de huisarts met (medische) werkzaamheden.

Functie-eisen:

  • Je bent een gediplomeerde doktersassistent

  • Je hebt minimaal één jaar werkervaring

  • Je hebt een proactieve werkhouding en houdt ervan problemen op te lossen

  • Je werkt georganiseerd en gestructureerd

  • Je hebt kennis van NHG- en kwaliteitsrichtlijnen

  • Je spreekt en schrijft foutloos Nederlands

  • Je spreekt Engels

  • Je bent stressbestendig

  • Je kunt goed zelfstandig werken in teamverband

 

‹ Terug
Delen: 
| Meer
Printen
 
Bedrijfsgegevens
Huisartspraktijk Nap
Kamillelaan 1
1187ER Amstelveen
Zoeken in alle vacatures
Trefwoord:
Plaats:
Functie:
Branche:
Uitgebreid zoeken
De Top Vacaturebank van Nederland
• Snel en eenvoudig vacatures
  plaatsen
• Gratis bedrijfspresentatie
• Sollicitaties direct per mail
Overzicht vacatures   |   Over Top Vacaturebank   |   Help   |   Privacy statement   |   Voorwaarden
Copyright © 2017 TopVacaturebank.nl - De Top Vacaturebank van Nederland - TopVacaturebank.nl is een onderdeel van Made by Johan.