Volg Top Vacaturebank via
Homepage | Vacature CREATIEVE DTP'ER
Vacature CREATIEVE DTP'ER
Bedrijf: Free-D-Sign Functiegroep: Marketing/Communicatie
Plaats: Warmenhuizen Branche: Communicatie/Media
Regio: Noord-Holland Opleidingsniveau: MBO
Geplaatst: 10-09-2018 Type: Fulltime

HOE SCHERP BEN JIJ?
Ben jij iemand die in beelden denkt (m/v)? Een creatieveling boordevol originele ideeën? Iemand die kan ontwerpen als de beste? Uitdagende opdrachten niet uit de weg gaat? Nauwkeurig werkt en een scherp oog heeft voor details? En lijkt het je leuk om ons bedrijf én jezelf te laten groeien?

Dan ben jij onze nieuwe Creatieve dtp’er en kom je snel ons team versterken!

Wat we verder van je vragen :
Dat je klantgericht bent, maar dat spreekt voor zich. We verwachten dat je zelfstandig werkt en de opdrachten van onze klanten kan vertalen naar de praktijk. Je hebt een goede beheersing van de programma’s Photoshop,Illustrator en Indesign. Minimaal MBOdenk- en werkniveau met commercieel inzicht is een must, ervaring in soortgelijke functie is een pré. Net als enige wetenschap over design branche. Tijdsdruk zie je als motivatie, net als dat compliment van de klant.

Wij vragen veel, maar hebben ook veel te bieden!
We vragen veel, maar daar tegenover staat dat we je ook veel te bieden hebben : Een full time job (40 uur/week) bij een ervaren en groeiend bedrijf. Je krijgt van ons veel zelfstandigheid en de mogelijkheid jezelf in jouw vakgebied te ontwikkelen. Onze werkweken zijn nooit eentonig, maar zitten juist vol met uitdagingen en gave resultaten. Bovendien krijg je leuke collega’s en een goede werksfeer cadeau!

Onze werkwijze?
Wie wij zijn? Wij zijn Free-D-Sign! Met een team van zestien collega’s werken wij in Warmenhuizen, al twintig jaar lang,met veel plezier aan alle vormen van voertuigbelettering, binnen- en buitenreclame, interieurstyling en decoratie door heel Nederland. Als team doen wij dit uiteraard op vakkundige wijze. We zijn snel, scherp, alert en op de hoogte van ons vak en onze omgeving. Dat is alleen niet waar wij, als Free-D-Sign, het onderscheid mee maken. Er zijn tenslotte meer bedrijven in Nederland die dit kunnen.

Wat ons bijzonder én uniek maakt is onze werkwijze. We voeren niet simpelweg een opdracht uit, maar maken van elke opdracht maatwerk. Punt. We zijn Noord-Hollanders en benaderen onze klanten en hun projecten dan ook op een nuchtere, maar vooral persoonlijke benadering. Of het nu gaat om het bestickeren van een enkele auto of het interieur van een winkelketen, als team geven we altijd net dat beetje extra.

Wie jij bent?
Dat horen we graag snel. Je kunt voor meer informatie over deze vacature contact opnemen met Raymond Zutt, Simpelweg door ons te bellen (0226-391018), of een mail te sturen naar raymond@free-d-sign.nl. 

Blijf plakken!
Nu al overtuigd dat jij onze nieuwe collega bent? Mail dan je sollicitatiebrief waarin je uitlegt wie je bent en waarom je perfect in ons team past, plus je CV naar raymond@free-d-sign.nl.

‹ Terug
Delen: 
| Meer
Printen
 
Bedrijfsgegevens
Free-D-Sign
Oudervaart 55
1749 CH Warmenhuizen
Telefoon: 0226 - 39 10 18
Bedrijfspresentatie
Website adverteerder
Zoeken in alle vacatures
Trefwoord:
Plaats:
Functie:
Branche:
Uitgebreid zoeken
De Top Vacaturebank van Nederland
• Snel en eenvoudig vacatures
  plaatsen
• Gratis bedrijfspresentatie
• Sollicitaties direct per mail
Overzicht vacatures   |   Over Top Vacaturebank   |   Help   |   Privacy statement   |   Voorwaarden
Copyright © 2018 TopVacaturebank.nl - De Top Vacaturebank van Nederland - TopVacaturebank.nl is een onderdeel van Made by Johan.